Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tr00p3r

    őstag

    sztok,

    nekem is van tapasztalatom az ibéjel és csakis pozitív. két éve vagyok regisztrálva és 23 regisztrált üzeltem volt eddig (100% pozitív értékelés). ;)
    a legdrágább amit vettem az nemrég egy nokia 6230 volt magánembertől a német ebay-en (ausztriából). 1 hét alatt ért ide, de nekem abból a szempontból szerencsém volt, hogy nem kért postaköltséget. vagyis ő fizette! hétfőn adta fel és péntek délután volt itt az ''árú''.
    a telefon, ahogy jellemezve is volt, 0km-es, vadi új, csak egy fénykép erejéig kibontva. fóliás kijelző. sajnos azt az eladó sem tudhatta, hogy sajnos a telcsi gyárihibás volt. voltam vele sok helyen, de végül visszaküldtem a faszinak. gyanakodtam először, de mint kiderült tényleg semmit nem tudott róla. vissza postáztam a telcsit neki és ő visszavitte a szolgáltatónak akinél szerződéshosszabításból származott a telcsi. egyből cserélték miután látták, hogy gyári hibás. a családom egy része úgyis útban volt ''osztrákon'' át ''németbe'' szóval bementek érte személyen a faszihoz.
    nagyon korrekt volt a faszi hozzáállása, mert volt még utazás költsége a csere miatt és nem kéret el azt is. belátta, hogy szar a telcsi, saját hibáján kívűl és igyekezet segíteni, hogy a pénzemért azt kapjak amit akartam. :R

Új hozzászólás Aktív témák