Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Sziasztok, voltam ma nemzetközi átutalást végezni egy ebayes vásárláshoz, és közölte velem az ügyintéző hölgy, hogy látja, hogy kb 6hónapja jogosult vagyok virtuális bankkártya (vagy vmi hasonló megnevezés) használatára, amivel utalási díj nélkül tudnék külföldre utalni pénzt.
    Ezt a mostanit még gyorsan utaltam rendesen, de a következőket már ezen keresztül szeretném.

    Tehát, adott egy otp-s számla, amihez van egy sima bankkártyám (gondolom az nem jó semmire)+egy dombornyomott mastercard (gondolom a virtuális kártya ehhez tartozik).

    Szeretnék csinálni egy paypal acc-ot, úgy, hogy ne maga a dombornyomott kártyám legyen beregisztrálva, hanem ez a virtuális kártya legyen a paypal alapértelmezett, és csak onnan vegyen pénzt, ha én rakok rá.
    Ez megoldható?

    Illetve, hogy van ez az utalás dolog virtuális kártyával ebayes fizetésnél?
    Megoldható vhogy?
    Meg mikor választható?
    Ha fizetési módnál bank transfer van megadva, akkor tudom ezt a megoldást használni?

    Előre is köszi!:R

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák