Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csibe1

    addikt

    válasz @Pal #19454 üzenetére

    " Egyelőre megreklamáltam az üzletben. Érdekes, hogy betelefonálok és kérem, hogy adják meg a szerviz elérhetőségét amire azt mondják, hogy nem lehet tudni, de továbbítják a reklamációmat, és intézkednek."

    Nem semmi dumájuk van. :D
    Remélem egyszer kifognak valakit aki ilyenért elhajtja őket a sunyiba, hogy ne hazudozzanak már összevissza.
    Lehet megérne a dolog egy levelet a fogyasztóvédelemnek is, hogy ők mit gondolnak erről.

    Ezek után már nem is akarok annyira Pocketbookot venni, pedig nézegettem a Basic Lux 2-őt és a Touch Lux 4-et.
    Basic Lux 2 árukeresős leírás idézet: "így könnyedén elfér egy szokványos farmerzsebben vagy akár a legapróbb női táskákban is. "
    Farmerzsebben egy 6"-os ebook olvasó, jó vicc. Anno már a telefonoknál sem értettem a farzsebes mániát (bár itt lehet nem erre gondoltak), mert volt aki elfelejtette, és annyi lett a kijelzőnek. :D

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

  • LittleBiG007

    Topikgazda

    válasz @Pal #19454 üzenetére

    Nem véletlenül bepattintós volt a tokod? Körülbelül egy éve volt téma, hogy az InkPad 3 bepattintós tokok nagy része (a gyáriak is) nagyon szűkre lett gyártva, így a behelyezett olvasó képes meghajlani. Én ezért cseréltem le a tokot a pántosra (ami a négy sarkán fogta az olvasót), mert féltem, hogy pontosan így fogok járni, ahogy te.

    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

  • LittleBiG007

    Topikgazda

    válasz @Pal #19454 üzenetére

    Még egy idézet:
    Florens02 (#17014)
    Közben nekem is megjött a gyári tokom az Alsa-tól. Hát igen, ez is elég szoros, alig mertem belenyomkodni, és ha jól megnézem, ebben is meghajlik az olvasó, de csak a rövidebb, alsó oldala mentén,a gomboknál. Nekem domborúan. Ha kiveszem, egyenes. Hosszában szerencsére nem hajlik...
    Egyébként talán egy árnyalattal kevésbé hajlik, mint a kínai tokban, de itt is látható.
    Aggasztó, hogy az állandó feszültség miatt előbb-utóbb megjelennek a kis csíkok a kijelzőn...
    Nem igazán tudom, mit tegyek, mert gyanítom, ha cseréltetem, valószínűleg ugyanilyet kapok...

    Új Válasz 2019-05-01 14:10:03 (#17015) LittleBiG007 Florens02 (#17014)
    LittleBiG007
    Topikgazda

    Sajnos nincs sok alternatívánk. Holnap megérkezik a másik fajta gyári tok, majd írok róla. És igen, én is attól féltem, hogy egyszer csak becsíkozódik a kijelző. Valószínűleg egyébként hónapok kérdése lenne, ha egyáltalán megtörténne.

    Kísérteties.

    Nova 3 - Oasis 3 Smart - Kindle 4 - PRS350 PRS+ - Mini

Új hozzászólás Aktív témák