Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • REAL WORLD

    tag

    válasz And #21 üzenetére

    Ezt megcsináltam és OK! Lenne még 1 problémám!
    A szinkron, amit letöltöttem, nem megfelelő. 25 fps-re van mondva, de nem hiszem, hogy annyi. Nem tom. Ilyennel még nem találkoztam. Ha elindítom a filmet és egy másik lejátszóval a hangot, akkor pontosan be tudom lőni, hogy jó legyen. De amikor az IfoEdittel csinálom, akkor a végtermék nem OK!
    Arra gondoltam, hogy a szinkron rövidebb (le van vágva a szereposztás alatti zene a végéről), de az elején van fölös 13-14 s. A filmbeli hang azonnal kezdődik, míg a szinkronban ugyanaz a taktus csak a 14. másodpercnél kezdődik. És még egy dolgot észrevettem. Ha ugyanazt az intervallumot nézem a két hangban, akkor az egyik 91:38 (ez a DVD-s, eredeti angol hang hossza a két időpont között), a másik pedig 92:23 (ez a letöltött szinkron). Ha az elsőt veszem 25 fps-nek, akkor egy kis számolás után az jön ki, hogy a szinkron 25,204 fps-hez igazodik. Ebben nem vagyok biztos, hogy jó, de így gondolom. Ezután levágtam az első 14 sec-ot majd az Ulead Media Studio 6 Pro-val a hangot ''összébb húztam''. Ezután az eredeti hangfájlból a végéről kivágtam, ami hiányzik a magyarból hiányzik és hozzátettem. Ezután az eredménnyel próbáltam az Ifoedittel, de talán még rosszabb lett, mint volt. Mégegyszer mondom, hogy ha a filmet elindítottam, és párhuzamosan a szinkront is lejátszom, akkor OK, de IfoEdittel nem! Mi a hiba?
    Másik: ha szeretném az extrákat, menüket is, tehát a complett DVD-t, de szeretnék magyar hangot is, akkor azt hogyan csináljam meg? Várom a válaszokat!

    ''Welcome to the REAL WORLD!'' (Matrix)

Új hozzászólás Aktív témák