Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djpundro

    aktív tag

    válasz IP1954 #7182 üzenetére

    4K HDMI közösítő re gondoltam mar ,de szeretnem meg ezt CEC el megoldani ,mert müködhet ,csak nem minden lejatszoval .

    Nalam az a gond az atvaltassal ,hogy a TV em 65oled754 vagy 10 masodpercig tart az atvaltas mas bemenetre .Es van Fire Stickem ,meg probaltam Nvidiaval is , söt apple tv vel is, ha megnyomom a HOME gombot ,akkor a TV em eszleli es atvalt 1-2 masodperc alatt .

    Ezert kerdem a Dune nal jol müködik ez a CEC parancs ?! Mert az összes CE lejatszok elvannak cseszve ezen teren .Zidoo nal sem müködik jol .

    Es nagyon is erdekel a Dune nal hogy mennyire müködik ,nem csak azert mert kell ,hanem mert eddig ,minden esetben az amerikai lejatszoknal jol müködött es az is bizonyitek hogy ilyen kis dolgokra is koncentralnak ,a kinai Zidoo meg többi olcso cuccoknal meg mindeg hibas es evek utan is .
    Ebböl en letudnam a következtetest vonni ,hogy a Dune is Kinai logikat alkalmaz vagy inkabb mar a nyugati elvarasoknak is megakar felelni ?!( nekem ez egy prioritas )

    [ Szerkesztve ]

    Player: Samsung UBD-K8500: TV :Sat Receiver Vu+ Duo : Philips 65oled754 Avr : Denon avr x2400h . SOUNDSYSTEM :Teufel Ultima 40 Surround- Nas: Synology DS118

Új hozzászólás Aktív témák