Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vorazlicki

    újonc

    sziasztok!

    teljesen laikus oldalról jövök, átolvasgattam az egész topicot, de még így is a segítségeteket szeretném kérni. barátomnak vennék szülinapjára egy rtf drónt, de csak nem sikerül kiválasztani a megfelelőt.

    soha életében nem volt a kezében ilyesmi, viszont informatikus és imád mindent, ami kütyü, ügyes is velük, ezt is ki szeretné próbálni. abszolút hobbi célokra, külső térben lényegében videók készítéséhez használná(nk), nyaralások, kirándulások, házfelújítás fentről kukkolása, ilyesmi.

    sokan írják, írjátok, hogy elsőre nem érdemes nagyon beruházni, de mégiscsak ajándékba szeretném, nem akarok belefutni abba, hogy nehézkes kezelni, venni kell plusz motort, akksit, hamar megunható, kiábrándít stb. építeni nem tudok.

    beépített kamerás vonalon kezdtem el gondolkodni az egyszerűség kedvéért. tippeknek leggyakrabban a syma x5c-t, és a hubsan X4-et látom kezdő gépként, de megmondom őszintén a felvételek minősége nem igazán győz meg, és sokan írják, hogy ilyen-olyan baj van velük. nézegettem a parrot ar drone 2.0, de azt meg ahogy érzékelem, a bepop miatt kivonták a forgalomból, csak pár helyről tudom beszerezni forintosítva 100ezer körüli összegért - de ehhez az árhoz képest még ennek a felvételei sem tetszenek.

    viszont utóbbira rá lehet tákolni egy goprot, amink van a családban, esetleg miután belejött a reptetésbe, lehet venni hozzá a bátorságot... érdemes lehet szerintetek inkább ilyen megoldásokban gondolkodni? vagy túlbonyolítom? :)

    bármilyen hozzászólásnak nagyon örülnék! köszönöm!

  • vorazlicki

    újonc

    válasz Ellia #158 üzenetére

    Köszönöm szépen mindhármotoknak, átgondoltam ismét és maradok akkor a két kezdőgép valamelyikénél, hogy ha törik, hadd törjön, és még egy kis piackutatás után ma meg is rendelem az egyiket! :)

Új hozzászólás Aktív témák