Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Markizmark

    addikt

    válasz atus72 #59522 üzenetére

    Gondolom úgy értette, hogy FELELŐTLENSÉG miatt valaki miatt baja lesz.
    Baleset még akkor is bekövetkezhet, ha minden szabályt betartunk, hát még akkor ha nem.
    Ha valakimnek valaki renitenskedése miatt baja esne én sem fognám vissza magamat.

    Hány olyan van, hogy a szabálytalankodó utólag bánja amit tett, pl. hogy lakott területen belül 100-zal elütötte a kisgyereket. Az okos ember más kárából tud tanulni, a hülye csak a sajátján... csak akkor lehet, hogy késő. Egy fél kilós gép komoly sérülést tud okozni szabadesésben.

    A tárgyak szabadesésben méterenként 2m/s-ot gyorsulnak (mínusz légellenállás). Többit számold ki.

    [ Szerkesztve ]

    Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

  • Peaceliker

    addikt

    válasz atus72 #59522 üzenetére

    (#59525) vebbful

    Így értettem, igen, csak telóról nehéz visszaolvasni abban a 3 sorban 3-3 szóval mit is írtam :)
    Nyilván nem arról beszélek amikor valaki észnél volt és valami beütött, baleset az más mint a gondatlan veszéályeztetés

    Nem vagyok egy agresszív ember, ha 1 kívánságom lehetne az világbéke lenne :)
    De látom amit látok és azt érzem az emberek csak az elrettentésből értenek. Pl pedofíliáért vagy nemi erőszakért kiszórnak pár nevetséges év börtönt. Hiszem, hogy ha halálbüntetést szórnának érte, az elrettentőbb lenne. Nem hiszek már abban, hogy másból értenek az emberek...szeretném hinni, de nem tudom.

    (#59526) AMDaZERG_1

    akkor legyen így, egy agresszív vadbarom vagyok, legyen ha ez megnyugtat ;)
    kockázat mindenben van, de kockázatot csinálni direkt az más...főleg nem magadnak. Ha valaki kimegy a mezőre, fejbe veri magát az az ő dolga, joga van hozzá. Kimenni mások közelébe és mást fejbe verni (ha műszaki hiba vagy bármi miatt) az meg ugye nem pálya.

    (#59532) Allien

    Mondjuk ők sem tömeg felett repültek közvetlenül, bár nyilván annyit tud sodródni hogy mészárlás legyen belőle. De aki kimegy az ezt vállalja. De egy vásár ahol tudjuk hogy nem repülnek majd felettünk és kimennek a gyerekkel, és ott repked valaki (pro vagy noob tök 8) az sztem nem járja. Shit happens...sztem aki felelős pilóta ha profi is, nem vállal ilyet.

    (#59534) atus72

    sztem tömeg fölé repül (bárki) = rossz ember :)

    [ Szerkesztve ]

    "Oh my Goa'uld!"

Új hozzászólás Aktív témák