Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz kimista #38011 üzenetére

    Hat, foglamazzunk ugy, hogy a versenyzok nem hasznalnak CF-et. Azert Boris B igen nagy eloszeretettel droppol olyan reszeket, pl. PWM ESC tamogatas, ami egy kicsit oregebb vagy olcsobb vasnal problemas lehet. Pl. RCG-n is kaptam egy PU-t, hogy ugyanugy atalakitotta a JJRC X1 gepet egy foszer, ahogy en, megse megy neki az ESC. Kiderult h a legujabb BF-ban csak Oneshot 125 van. Es ez csak egy pelda.
    Meg aztan BF-re leirast kesziteni szerintem szinte lehetetlen. Mire leirod h mi van, egy heten belul felforgattak az egeszet. Felmesz a BF oldalara, ott meg lofutty sincs az uj funkciorol. Aztan nyalazhatod a forumot, vagy Joshua Bardwell videoit nezheted h megis mi a tok van. Nekem ehhez se kedvem, se idom. Es amig nem lesz ember, aki megnyerte a lottot, vagy eleve egy unatkozo milliomos, nem is hiszem h lesz is valaki, aki magyarul nekiallna.
    Meg az addig oke, hogy kapsz szponzor gepet a bangood-tol, de a karbon kurva szar kirantva. YT-n meg az USA-ban tipikusan 1000 megtekintes utan jar cca 2$. Ebbol megelni NEM lehet. Tehat munka mindenkepp kell. Meg baratno es gyerek is.
    Azert nem mindenki lehet Joshua, aki no es gyerek nelkul noi gunyakban roptet koptert a framjan, es MINDEN szabadidejet ennek szenteli.

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Új hozzászólás Aktív témák