Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz t72killer #899 üzenetére

    Egyéni,saját véleményem:
    A hideg ráz a Phantom szériánál az utángyártott aksiktól...
    Eddig baromira örültem, mert a P4szériától fölfelé nem nagyon lehetett utángyártottat kapni,,,,talán egyetlen típust láttam a piacon nagy ritkán...

    Aztán most pár hete "elöntötte" az ebay-t is az utángyártott 5870-es aksi!

    MIért mondom azt, hogy "baromira örültem"?! Hiszen nekem akár mindegy is lehetne, hogy ki mit használ a madarában!
    És ez így is van,,,,véleményem van róla, de tök mindegy számomra ki mit vesz,és használ...

    Viszont a sok "kamu" aksival az ebay-es vásárlás is nehezebbé válik nekem is!

    Eddig legalább nyugodt szívvel tudtam leadni a rendelést....mert ami P4 aksi volt, az nagy valószínűséggel eredeti aksit jelentett az ebayen...
    Legutóbb egy lengyel eladótól vettem 40.000forintért zsír új bontatlan aksit,,,,(ami teljesen tégla volt,,,de azonnal cserélték szó nélkül....jött a futár érte, és küldték a következőt cserébe... 3napon belül itt volt)

    MOst itt van példának Ez az eladó

    Nincs ugyan odaírva hogy Original, vagy Genuine,,,,de a képeken eredeti nagyobb kapacitású P4 aksi szerepel...
    Ha megnézed az eladó többi hirdetését, van közötte obsidian ugyanezért az árért, amin már látszik, hogy "kamu", nem az eredetit hirdeti..... :(((

    Ennyiért eredeti bontatlan aksit nem lehet venni....még ebay-en, kínából sem.....

    Szóval szerintem némileg átbaszás...
    Szóval ezért van tele a gyík, mert eddig az ilyen köröktől meg tudtam magam kímélni!

    Én biztos nem veszek "kamu" aksit a gépbe.....
    Valahogy nem áll össze a fejemben a kettő....hogy félmilliós gép, majdnem autonom tudással, és alá rakok valami sufni elemet.....Komolyan,engem nem vet fel a pénz.....de ilyet nem csinálok....

    A dji forumos felvetésre, hogy szöszölni jó kamu aksival....
    Az első pár hétben bennem is felmerült, hogy mekkora szop@tás, hogy minden szöszölésnél merül az aksi....növekszik a töltési ciklus...de így utólag visszagondolva....ez az összes ciklus töredékét teszi ki szeritnem,,,,mert egy idő után már nem szöszöl az ember a géppel...megismered a gépet, a szoftvert, a kamerát,,,aztán pont.....
    ehhez meg 30körül venni egy kamu aksit, hogy az eredetit ne fáraszd....
    szerintem inkább ez a pazarlás :))

    Már megint jó hosszút írtam...
    Elnézést :B :B :R

    Autós töltő....:
    Igen vettem eredeti DJI töltőt....de hát mit mondjak róla....tölt... :DDD
    Még nem tudtam lemérni mennyi idő alatt tölti fel az aksikat, mert alig tudtam használni...
    Rallyn szopatás mert a DUster amivel általában megyünk nem ad feszt a szivarra járó motor nélkül...
    AZ én kombi MOndeom hátuljában van egy aljzat, az ad feszt,,,álló helyzetben is,,,de többször tapasztaltam, hogy mintha egy idő után lekapcsolná az autó azt...
    MOst Legutóbb Veszprémben meg sikerült vele 2 aksit is feltölteni,,,de jelentős ideig volt az autóban mindkettő töltőn, és közben többször lett megnyitva az autó....

    Hát szóval esete családja, és felhasználása válogatja....
    Nekem a helyzet miatt nem vált be....amikor kéne a töltés, nincs alattam olyan autó....AMikor van olyan autó, akkor nem sürgős a töltés....és van 220 a közelben....
    Lehet ,hogy van akinek beválik....amit ígérnek azt valszeg tudja a gyári....csak olyan autó kell hozzá... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák