Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chronos85

    tag

    válasz Carlas #5788 üzenetére

    Hali,
    Igen ugyanúgy mint egy monitornál,itt láthatod az enyémet. Persze be lehet külön állítani profilt csak az adott megjelenítőre (winfosban biztosan). Látszik a különbség egy wide gamutos monitorhoz képest. Ha kell az extra színtér átszoktam rakni a Toggle Viewval a megfelelő monitorra a pen kezelést és innentől mint egy Intuos táblát tudod használni (nem sok ilyen munkám van). Nyílván ha ez vkinek kevés akkor csak a Cintiq PRO marad.
    Nekem nem volt pixelhibás, sztem vagyis inkább nagyon remélem ezt a gyártó is jobban ellenőrzi. Megcsináltam subpixelre is, azért ez egy fotósnak ne okozzon már gondot (csak van kéznél ott egy jó fényképező). :)
    Nem szokásom vissza küldözgetni termékeket, de ugye ezt simán megteheted 30 napon belül indok nélkül. Úgy hallottam ez nem az a bolt ahol ez miatt szívóznának, de inkább kérd meg őket szépen.

    Lanszelot: Persze hogy nálad nem úgy néz ki, az illető évek óta használja ami az ő ecsetkezeléséhez illeszkedik, te meg még csak most ismerkedsz a programmal.

    Nemtom miben tér el a Pro a sima sktechbook-hoz képest, nincs is időm most feltenni és próbálgatni. Ebből a videóból nekem az jött le hogy az advanced fülnél lehet beállítgatni.
    Ami neked kell az az Opacity és Flow módosítgatása. Ezzel tudod elérni, hogy mennyire telítetten és meddig húzza (De érthetőbb ha megnézed a ctrl+paintes videókat elég jó gyakorlatok is vannak benne) . Vmint ugyanúgy tudsz csinálni saját mappát és Drag and Droppal bedobálni azt a pár ecsetet amit használni tudsz/szeretnél.

    Üdv.: Chronos

Új hozzászólás Aktív témák