Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chronos85

    tag

    válasz lanszelot #5722 üzenetére

    Hali,
    Nem szoktunk kezdőknek aktív kijelzős táblákat ajánlani, de ha ennyire elhatároztad magad és hajlandó vagy megfizetni akkor

    6 év után most januárban cseréltem le a régi intuos pro táblámat 16" Cintiqre.
    Tavaly volt szerencsém kipróbálni ebből a Pro verziót és az egyedüli visszatartó erő az ára volt, úgyhogy nagyon örültem, hogy januárban kijöttek ezzel a típussal. Itt leírtam néhány korai élményt, azóta is rendszeresen használom és nagyon elégedett vagyok vele.

    Az új XP pen 15.6 Pro ről személyes tapasztalatot nemtok mondani egy 16os Huiont próbáltam, sajnos pontos típust ehhez nemtok írni. Sokat fejlődtek a kínai táblák és igen elfogult vagyok a wacom felé, de ahogy te is írtad, ha tényleg a munka/szórakozás és nem az a cél, hogy megutáld akkor egyértelműen megéri a felárat. A támogatásról nem is beszélve.

    Ennek ellenére itt találsz elég jó összehasonlítást kínai táblákról videóval.

    Azt érdemes szem előtt tartani, hogy a régebbi cintiqeket még nem az új Pro Pen 2vel adják (13,22).

    Valamint ezek "csak" kijelzők, mintha még egy monitorod lenne. Szükség van mellé vmire ami meghajtja (pl.: laptopra vagy asztali gépre). Ha komplett kell akkor Mobilstudio, ezek viszont később nem bővíthetők és igencsak mélyen zsebbe nyúlós.

    Tatyla dobtam privit, hol érdemes kérdezősködni, ne ess neki otthon, mert ha megsérül a tekercs szétszedés közben akkor 90%, hogy kukázhatod a tollat.

    Üdv.: Chronos

Új hozzászólás Aktív témák