Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • binor91

    csendes tag

    válasz Grafirka #4889 üzenetére

    Siker (félig)! Windowson elsőre sikerült belőni, nem kellett újrarakni, csak szimplán intuos pro driver letölt-felrak-bedug. :)

    A fórumkolléga akitől vásároltam szintén próbált segíteni és tőle azt a tippet kaptam, hogy az USB 3.0 lehet gond (macbook air-en csak az van), de PC-n még a gép hátsó USB 3.0 portján is működik a dolog ráadásul jóval távolabb is, mint amennyit az egyik ugyanúgy 2,4ghz-es egerem tud (habár elsőre nem ott próbáltam, lehet ez is befolyásolhatja a felismerést), szóval ezt sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom egyelőre.
    Azért megnyugodtam, az elsődleges gép úgyis az asztali, a macbookkal meg majd hétvégén futok még néhány kört újra a javaslataiddal és ha valami kiderült, vagy csak magától megjavult akkor azért beszámolok róla.

    Köszönöm a segítségedet! :R

    Hátha mást is érdekel:
    Korábban felvetettem a powerbankkal való üzemeltetés kérdését és csak megerősíteni tudom az akkor kapott választ, tényleg használható akár benne van (ilyenkor tölti is), akár nincs a gyári wacom akksi. :C

    binor91 felhasználónak 403 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon! Regisztráció dátuma: 2010-10-24 15:28

Új hozzászólás Aktív témák