Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chronos85

    tag

    válasz MaCS_70 #5551 üzenetére

    Hali,
    A dőlésérzékenység az egyes ecsetbeállításoknál tod bekapcsolni vhogy így néz ki akcióban. De bevallom én ezt nagyon ritkán használom.
    1. Nagyon leterheli a gépet, ez nagy felbontású munkáknál zavaró szaggatást okoz.
    2. Könnyen kiváltható "saját" Texture Brushokkal.
    Azért az M-eset már macerás húrcolászni laptoppal, nálam ez volt az egyik nyomós érv amiért egy olcsóbb kisebb táblát is beszereztem. Szóval ha késöbb ilyen irányú képzésekre szeretne eljárni ez probléma lehet.

    Ettől függetlenül sztem az M-es egy nagyon jól eltalált méret, nem véletlen a stúdiók nagy részében ilyet használnak. Az L-es már túl nagy ettől függetlenül van olyan ismerősöm aki ilyenen dolgozik hasonlóan 2db 24es monitor elött.

    Sztem a Pro-ból nem éri meg megvenni az S-t csak a dőlésérzékenység miatt. Még ha ki is akarod használni ilyen kis felületen nagyon megterheli a csuklót. Így is a legtöbb művésznek ez a legnagyobb félelme, hogy tönkremegy a keze (vagy szeme) és azután soha többé nem csinálhatja amit tényleg szeretet.
    Üdv.: Chronos

    Szerk.: Látom közben smc kollega is megírta, teljes mértékben egyetértek vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák