Hirdetés

Aktív témák

  • kiskornel

    addikt

    (#39427) zool1: nem publikus a képed. Ezt írja ki a pics@-ssa: "Hoppá... itt nincs semmi. Vagy nincs hozzáférési jogosultsága ezekhez a fotókhoz, vagy a fotók nincsenek ezen az internetcímen. Ha hozzáférési jogosultságot szeretne kapni, forduljon közvetlenül a tulajdonoshoz"

    (#39411) Karima: ez fotó minőségű képet ad? Úgy értem, nagyba is szép éles, vagy ken valamennyit a cucc. Sokat kell élesíteni a végén? IR-rel próbálkoztál. Ott is vissza lehet húzni a színeket, és az tényleg sokat csökkent.

    (#39405) cOxeR: ez is rendben van. Szép éles. Gondolom a rácsok nyoma az a bokehban. :) Erre felé mikor jársz?

    Ma 13-15m-re a tóban találtam meg a lessátramat. Most vagy én rögzítettem xarul és nagy volt a szél, vagy valaki ellopta a rögzítőket (ez csak azért rémlett fel bennem, mert egyiket se találtam meg). Na mindegy, legközelebb téglák lesznek a nehezékek. Mire kiszárad... addig meg nem tudok fényképezni. Gáz...
    Meg már helyet kell keresni a szavasbőgésfotókhoz is. Eddig még sose sikerült vadászmentes tisztást találnom. Ilyenkor több a vadász, mint a vad.

    http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

Aktív témák