Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04149504

    törölt tag

    válasz dr9 #44233 üzenetére

    A Vodafone sztm nem leépítette a hálózatát, hanem sose volt rendes 4G lefedettsége moran előtt: légy szíves hadd higgyek a saját szememnek úgy, hogy ott voltam. A cellmappert is feltelepítettem, és ugyanaz a vodás cellaazonosító szám, mint az orange. A saját vodásra pedig azt írja a cellmapper, hogy leszerelve. Amíg nem volt moran, minden szép és jó volt. A digire visszatérve: 3 állomás között oszlik meg az előfizetői szám, mindegyikhez optika van húzva, és ebből az egyiken tuti van B38 is, de lehet, hogy a másik kettőn is van. Az pedig hab a tortán, hogy pl. ismerős háza előtti villanyoszlopon is van egy minibázis (B1+B8), amire max 5 család csatlakozik. Az orange túlterhelt, a telekom pedig kb addig jó, amíg a városban vagy, mert utána a cellmapper szerint is tiszta sötétzöld és piros pöttyök halmaza a lefedettség (kevés a bázisállomásuk).
    Szóval a lényeg: a Teszári féle digi kicsit másképp gondolkodik, és fejleszt. Ezt valószínűsítem, hogy lett volna Magyarországon is....ha hagyják. OFF-ot itt befejezem.

Új hozzászólás Aktív témák