Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 4Grider

    nagyúr

    válasz #23310336 #12101 üzenetére

    Nekem az autóban a netrádió 96 és 256 kbps közötti streamekkel dolgozik (Bose hangrendszer). Május végén Digi sim került mögé. Veszprémig nem volt gond a vétellel, a Balaton-felvidéken pedig legalább csönd volt az autóban...

  • dethroner

    veterán

    válasz #23310336 #12101 üzenetére

    Egyéni preferenciák és igények terén hatalmas eltérések vannak, maradjunk annyiban.
    De az általad említett 3 alkalmazásra a saját véleményem:
    Spotify: Elképzelni nem tudom azt az élethelyzetet, hogy én a lefedettségtől és az előfizetésem (ami kártyás, sose volt havidíjas csomagom, így ebből következően mindig terveznem kellett az adatmennyiséggel) adatmennyiségétől függjön hogy tudok zenét hallgatni vagy sem. Van az ország legnagyobb 4G lefedettségű szolgáltatójának is olyan területei az országban, ahol cseszhetem a mobilnetet. Tehát zenét csak saját forrásból, belső memóriából.
    Youtube: Amire én a youtube-ot használom, az mobilon értelmetlen. Pl új zenekarok, új dalok megismerése, ehhez pedig jobb szeretem az itthoni hifin megtenni. Vagy van még pár csatorna aminek a tartalmait megnézek a bnőmmel együtt, és azt tévéről tesszük, 55 colon egész más, mint 5,5 colon.
    netrádió: Na erre tényleg nem tudok mit mondani, rádiót reggelente 10 percig hallgatok, zuhanyzás közben, mert a zuhanykabinban csak rádió van, sajnos. Soha sehol nem vagyok hajlandó rádiót hallgatni.
    Részemről továbbra is bőben elég a pár megabites mobilnet, viber, email, böngésző és vazze ha megy, nekem tökéletesen megfelel. De mint az elején már említettem, mindenkinek mások az elvárásai, ha valakinek 4K stream képes mobilnet kell, ami még torrentet is futtat, az ne a Digi-t keresse. Olcsón ennyit tud, ha több kell, fizesd meg :)

    [ Szerkesztve ]

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák