Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orsib78

    tag

    válasz Rick4 #11107 üzenetére

    Igen. Van otthon Digis optikai netem dinamikus publikus IP-vel. A belso halon van egy Plex szerver, amit a WAN felol port forwarddal erek el. Az OpenVPN Szerver pedig a routeren fut (pfSense). Tokeltetesen mukodik a dolog. Ha megnyitom a Chrome-ot a korabban emlitett Samsung telefonon, akkor siman a webes linkjet beirva elerem a Plex szervert. De az Google Play aruhazbol letoltott kliens nem mukodik. Mar probaltam ujratelepiteni a Plex klienset a telon, de semmi. Amint kiveszem az egyenletbol a Digis mobilnetet, megy minden tokeletesen. Digis mobilnettel csak Chrome bongeszon keresztul megy a Plex. Az OpenVPN (UDP-t hasznal nem TCP-t, de nem kellene, hogy problema legyen) sem megy, de az is csak addig amig a Digi Mobil van hasznalatban. Mast szolgaltatast nem probaltam, de itt van melletem egy iPhone telekomos SIM-el es megy minden mobilneten keresztul. Most meg amit kiprobalok majd, hogy belerakom a Digis SIMet az iPhone-ba es ugy megprobalom. Ha ugy megy, akkor lehet a Samsungak kell egy factory reset.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák