Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p.riky22

    csendes tag

    válasz rothfb #40763 üzenetére

    Minden szóval egyetértek... Teljesen jól leírtad a VALÓS képet...
    Én már ott tartok, hogy nem idegesítem magam ezen, mert csak rossz lesz a kedvem tőle.

    Egy szösszenetet itt hagyok azért:
    Tegnap beszéltem egy ismerősömmel, és ő is azt szajkózta, hogy a DIGI azért volt sz@r, mert irreálisan aláment az áraknak a piacon, és az júúúj az nem jó az sz@r, az fújj, az ilyen meg olyan. (mobil téren értem). Most meg őszerénysége fizeti a RED csomagot 12000-ért havonta.
    Érdekes, hogy más országokban a DIGI szárnyal és meg tud élni, és elégedett ügyfelei vannak. Itt is ezt akarták volna, de inkább kicsinálták. Sőt Romániában a hegyek között is van lefedettség havi 5 euróért, itt meg az alföldön nincs sok helyen, több ezer forintokért... És mégis ez a JÓ! ? :W
    És milyen érdekes, hogy a magyarnak mindenre van egy magyarázata, és sokan el is hiszik, hogy a sz@r az igazából jó, és el is fogadja, és pl. fizet 8x-10x többet ugyanazért. A kereskedők meg hülyék lennének csökkenteni az árakat, amig van aki megveszi.
    Szokták mondani, hogy "a hal is a fejétől büdösödik" --- és ezzel senkit nem akarok megbántani. :(

Új hozzászólás Aktív témák