Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trec12

    addikt

    válasz #08205312 #1402 üzenetére

    Itt csak az a kérdés, hogy hogyan fér bele az, hogy Mo-n életvitelszerűen élők nemzetközi roamingban folyamatosan használják a magyar hálózatokat. Szerintem itt lehet bukik ez a történet. Esetleg lesz roaming felár alapból, hogy a szabályoknak megfeleljen a Digi? Nem tudom. A másik, hogy a tervezett indulás márc.27 ott pedig még messze nincsen eltörölve a roaming.
    Én azt gondolom kell(ene) valamilyen - még ha korlátozott is - megállapodás valamelyik mo-i szolgáltatóval. (vagy akár többel is)
    Az meg, hogy nincsen kötelezve a három a roamingra - persze nem úgy, hogy a kárukra legyen - ja hát igen. Ez talán hiba volt ha már annyira versenyt akartunk.
    Az továbbra is érdekes, hogy csak 100e számot kért a Digi. Nem tudom ez jelent-e valamit? Valószínű nem ennyi előfizetőt akar mert ez kevésnek tűnik! Gondolom pikk-pakk kérhet továbbiakat ha kell...

    De azért jó hír, hogy igaz több mint kettő év eltelt de lesz valami ebből a Digi Mobilból. Még fél éve ezt senki nem hitte volna el szerintem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák