Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lizakattila

    senior tag

    válasz TeeJay #29668 üzenetére

    Jaja. Bőven több volt mindig, mint 100megabit a sebesség, ez talán a max volt, amit mértem.
    Most a 200-as is mindig stabilan megvan 218-219.
    Ráadásul nekem volt olyan szerencsém, hogy nem tudtak zte csodát adni, mert nem volt raktáron, így bekábelezték külön a telefont, netet. :D
    Aláírom, hogy lehet nyerni pár megabitet a fel-le váltással. Félreértés ne essék, nem biztatok erre senkit.
    De ha belegondolunk, valamikor horribilis pénzeket fizettünk (meg van aki még most is fizet) azért a "kis" sebességért, ami most a nyereség.

    "Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

  • ferob

    őstag

    válasz TeeJay #29668 üzenetére

    Itt a hozzáállással is komoly gondok vannak részedről, mert az hagyján, hogy már mióta ezen vagy leakadva, hogy neked mikor csinálják már meg az átkötést a DIGI dobozában egy gigabites eszközre, mert az legalább 20-25 megabit javulást hozna számodra ugyanazért a pénzért.
    Csak azt felejted el hangoztatni, hogy egy TL-WR841ND routered van, ami nem rendelkezik egy darab gigabites porttal sem, és a leírás alapján is 93,4 megabit a maximális korlátja, így ki sem tudnád használni a fejlesztés okozta előnyöket.
    Amit meg az egyidejű le és feltöltésről beszélsz, azt azért nem tudtad eddig sem kihasználni, mert nem bírja az eszközöd.

    Aztán ezek után jött, amit még én sem gondoltam volna, hogy ez sem lesz elég és írsz a router gondok topikba, hogy megtudd mások tippjei alapján, hogyan tudnád ingyen és egyben garanciálisan megúszni a router cserét egy gigabites TL-WR1043ND v2-re, egy esetleges eszköz rongálással.
    Így már menne az átkötés után a +20 megabit, és a jó magyar mentalitáshoz mérten mindez az új eszközzel és egyben ingyen.

    Ezek után én nem csodálkozok, hogy miért olyanok az asztal másik oldaláról az emberrel, mint amilyenek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák