Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • javie

    csendes tag

    Sziasztok! Hirtelen ezt a topicot találtam ami digitális tv-vel foglalkozik. Nekem konkrétan UPC Direct-el kapcsolatos kérdésem volna, ami ugye műholdas szolgáltató, remélem tudtok segíteni... Sajnos ennél a cégnél úgylátszik szakember nem dolgozik, mert egy teljesen egyszerű kérdésre nem tudtak válaszolni. A lényeg, hogy undorodok a mediaboxoktol, teljesen feleslegesek. A mai tv-k teljesen kivaltjak ezeket hiszen olvasnak felvesznek,stb ezert én csak kártyát kértem mindkét tv-mre, box nelkul. Az antenna belove, jelerosseg,minoseg tokeletes, tehat mar csak a CI+ modul kene, hogy TV-zni tudjak... De milyen? Hát erre mar nem tudtak valaszolni... Számomra meglepo, hogy hiába kulsore nem kulonbozik egy CI+ modul a masiktol, igazabol mindegyik masfele dekodolassal kompatibilis. Nezelodtem neten, a mall.hu-nal van egy CI+ ami Irdeto 2 kodolasra jo (amit UPC Direct "uj kartyaihoz ajanl) es van pl Neotion Irdeto MKII ami pedig freesat (UPC) namost az en kartyaimon egyiken csak UPC masikon meg FREESAT by UPC logo szerepel tehat teljesen negvagyok keveredve es nagyon megkoszonnem egy szakember segitseget akinek volt mar dolga UPC Direct-el...

    "Time is a flat circle!"

Új hozzászólás Aktív témák