Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@norbert

    aktív tag

    Sziasztok, üdv mindenkinek.
    Egy probléma miatt szeretném kérni a segítségeteket.
    Édesanyámnál tányéros digi van, és ma kb 1 órája meghalt a kétkártyás box, (valami durrant benne, és villant is🤣)
    Még anno kaptam valakitől egy ugyanilyet, még a kártyák is benne voltak..
    Beüzemeltem, mindent ugyanúgy összedugtam, riasztó smartcard kivéve szöveg jött, nincs adás, utána felcseréltem a kártyát, nincs összepárosítva szöveg jött, de utána beugrott egy szoftverfrissítés, sikeresen végig is ment, utána csatorna szkennnelés, de semmi változás, nincs adás.visszacseréltem a kártyákat, nyomtam egy gyári beállítás visszaállítását, sikeresen végigfutott, de még most is a riasztó smartcard kivéve, zavart csatorna üzenet van sjnos.
    Lehet valamit tenni hogy a saját két kártyánkkal, ez a másik kétkártyás box-al működjön a szolgáltatás?
    Előre is köszönöm a segítséget

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz snooze #17514 üzenetére

    Tehát akkor ezt csak így lehet megoldani komplett box cserével, plusz kártya cserével?
    Azért kérdezem, mert jó pár évvel ezelőtt szintén megadta magát, és akkor az alaplapot cserélték benne, ezért kérdeztem, hogy hátha valami kézülék kód bemondásával lehetne használni, de ha nem akkor biztos hogy nem.
    Köszönöm a segítséget, kb mennyit kell várni az új boxra?

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz zelikocc #17517 üzenetére

    Köszönöm, még vasárnap este beszéltem az ügyfélszolgálattal, tegnap hívott is a szerelő, kicsit le is tört akkor, mert azt mondta, hogy nincs 2kártyás box nála egyáltalán,helyszínen már nem bütykölnek mint régen ( király volt a szerelő, kinnt a kocsi hátuljában alaplapot cserélt a boxban egyszer még sok éve nekünk) mert már van szervíz ahol javítanak, és szerdán hív, hogy tudott, vagy nem sikerült neki szerezni..
    Ma hívott, hogy sikerült, és holnap délelőtt 10re hozza a javított használt 2kártyás boxot cserébe, nem új boxot, mert olyan nincs is 🤣🤣🤣
    Úgyhogy elvileg happy end van, de ez holnap délelőtt fog kiderülni 👍
    Az egyik szemem sír, a másik nevet, mivel azt mondta, miután megkérdeztem, hogy mivel javított a box (és ki tudja hanyadszorra) , így nem tudja hogy meddíg fog működni,pedzegette hogy lehet max csak egy évet..
    F@sz@..teljesen megnyugtatott. 🤣
    Sebaj, olyan nincs hogy nem lesz sehogy, ha megint elszáll, újra cseréltetjük 👍🤣

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz Diák66 #17519 üzenetére

    Idáig egész ,, megbízható " a cserélt box működése, attól az egy bakitól eltekintve, hogy a használat kezdete után egy órával kidobott egy ,, smart card sosem volt párosítva" üzenetet 🤣, és egy csatorna sem működött 🤣, többszöri ki-be kapcsolás sem segített,(a vicces az, hogy ez a hiba csak az egyik tv-nél volt, és a másiknak semmi baja sem volt, ott minden simán működött) majd ezek után amikor kerestem a telefonban a szerelő számát, hirtelen magától megjavult, kb 20 perc volt mire minden rendben lett... Ez mitől lehetett?

    [ Szerkesztve ]

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

Új hozzászólás Aktív témák