Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • run4fun

    tag

    Sziasztok!

    A következő a helyzetünk:
    Adott egy családi ház, 3 szobával és 3 tévével (mind a 3 FULL HD TV). Az egyikre már meglévő előfizetésünk van, hd set-top-boxxal. A másik két szobában még másik szolgáltató által sugárzott adás megy, de ezt szeretnénk lemondani. Érdeklődtünk az ügyfélszolgálaton. Mivel mindegyik tv-n ki szeretnénk használni a hd adta minőséget ezért mindegyikre hd tv-zésre alkalmas eszközt kérnénk. Itt jön a bökkenő. Ügyfélszolgálatos csajszi azt mondja, hogy mehet a hd box két tv-re, de ha a harmadikra is azt szeretnénk, akkor azt meg kell vásárolni. Vagy marad a conax modul az egyik tv-re. Utánanéztem kicsit, elvileg az én tv-m kezeli ezt (Samsung UE40H5500), de még sosem próbáltam, így nem vagyok benne biztos. Viszont kiscsaj azt mondta, hogy ezt döntsem el mielőtt megrendeljük a szolgáltatást a másik két helyre is, mert amit mondok, az onnantól megrendeltnek számít.
    Az ötlet az lett volna, hogy hozatok a szerelővel egy hd boxot, egy sd boxot és egy conax modult:
    1. ha működik a Digi Smart CAM a tv-mmel, akkor hd box mehetne édesanyám szobájába.
    2. ha nem működik a Digi Smart CAM a tv-mmel, akkor hd box hozzám, sd box édesanyámhoz, a Smart CAM-et pedig visszaviszi a futár.

    Mit gondoltok, tényleg nem lehet ezt így? Vagy nyugodtan rendeljem meg a Digi Smart CAM kártyát, mert kezelni fogja a tv-m?

    Köszönöm előre is!

    Üdv, Feri

Új hozzászólás Aktív témák