Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Daelion #1499 üzenetére

    "Most nem azért de kb nem ez a alap lényege kb összes ilyen játéknak meg ezért játsszák sokan akik pont ezt szeretik?"

    Igen, vannak sokan, akiknek ez bejön, hogy folyton ugyanazt ismételgetik, de nekem nem. A Diablo II Remastereddel sem vittem végig a Hell fokozatot, a Nightmare-t is csak azért, mert kíváncsi voltam, mennyiben más, de utána már nem érdekelt. A Baal-runokról meg annyit, hogy nekem bőven elég volt kétszer lenyomni, minek kínlódtam volna többször? A Diablo III-ban pedig én a Szezon végéig akarnék menni csak, de sokszor már a Guardian is megfog, mert a három Conquest néha olyan, hogy egyedül nem egyszerű őket megszerezni, csapatban meg nem akarok menni.

    Amúgy pedig nem akarok vitatkozni senkivel, akinek tetszik, játsszon vele nyugodtan, még én is próbálgatom egy kicsit, szeretném megérteni teljesen a Paragon-rendszer működését. Már kezdem kapisgálni, de azért még ki kell próbálnom ezt-azt...

    Ami viszont a mondandóm lényege, lehet, hogy nem egészen jött át abból, amit leírtam: Azzal van bajom, hogy jelenleg túl kevés a tartalom a bétában, azaz hiába a viszonylag nagy térkép, ha azt hamar be lehet járni, küldetést alig-alig kapsz, mindehol csak az eventek és a napi szarok vannak, amik már nem érdekelnek.

    Ezt úgy kellett volna megoldani, hogy zónákra osztani a térképet (0-25, 26-50, 51-75 és 75-100), és minden zónába másféle küldetéseket és eventeket tenni. A következő zónába addig úgysem mennél át, amíg nem lennél elég magas szintű. Így lenne értelme, hogy fokozatosan felfejleszted magad 100-as szintre, a végén pedig lenne egy főboss, amit csak a legjobb cuccokkal és kellően optimalizált skillekkel tudnál legyőzni. Így lenne az igazi. Nem pedig úgy, hogy minden veled erősödik, bárhová mész, gyakorlatilag pár szint eltérés van csak. Így, ha nem érdekel a multi, akkor csak végigrohansz a küldiken, kipróbálsz pár eventet, utána úgyis abbahagyod.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák