Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Edge #98117 üzenetére

    Igen, túl van misztifikálva, egyetértek.
    Több mint egy hete nem játszom, felhúztam magam a végtelen farmolás eredménytelenségén + primal vadászat, sok nyersanyag erre is elment.
    Ha lesz kedvem visszajövök, NSbe.

    (#98118) Dyingsoul: rajtam már az sokat dobna, ha normális ékszereim lennének. Vicces, hogy eddig még nem tudtam lecserélni a régieket, és ami majd átjön szezonból az sem jobb. Jó lenne lassan olyan ékszer, amire nem én forgatok lyukat (3-ből kettőm ilyen a fő karimon). :)

    A múltkor NSben lehoztam a Shadow DHval szólóban a 90-et, úgy hogy 2 tárgyam még csak nem is ancientes volt, primal meg 0. 82-es és 90-es main gemekkel. Nekem ez egyéni csúcs. Ez erősen megkérdőjelezte bennem a primal értelmét.
    Ok, nagy szerencsém is volt, de akkor is, stabilan ment GR88 körül.

    (#98120) czpitti: Egyetértek, nem árt ésszel csinálni, és nem feltétlenül a fegyverrel nyer a legtöbbet az ember, ha mellette még bőven van mit javítani a cuccain (még csak nem is primalban, hanem ancisban).
    Ha a primal őrületre szánt nyersanyagot a karim gyengébb cuccaimra fordítottam volna, NSben már meglenne a szóló GR91-es is, ebben biztos vagyok. Szezonban meg olyan 87 körül.

    De a legrosszabb számomra az egészben, hogy most jó a DH, most kéne játszanom mint eddig (akár szezonban, akár NSben), de kész, besokalltam a játéktól, a primal eredménytelenség demotiválttá tett.
    Na, majd lesz jobb is.

    [ Szerkesztve ]

  • Edge

    veterán

    válasz Edge #98117 üzenetére

    Np, annyit az anci is adhat, mivel lehet maxos. :)

    MegalodonS: bugos :K

    [ Szerkesztve ]

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák