Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz mikromanus #72348 üzenetére

    Köszi mindenkinek a választ. Akkor egy darabig még csak óvatosan próbálgatom a GR-t, maradok a simánál, ahhoz van már vagy 250 kövem. Majd úgy rakok össze geart, hogy több legyen az XP-bónusz, így remélhetőleg gyorsabban meglesz a 200. para szint. 600-at tuti nem fogok elérni, mert addig egyrészt lesz újabb játék, ami le fog kötni, másrészt a meló miatt sem sok időm jut vele foglalkozni.

    Tettem egy próbát, elsőre 4-es szintű követ szereztem, azt könnyen meg tudtam csinálni, utána fejlesztettem 5-ös szintre, és az is lement gond nélkül. Egyelőre jól adja a cuccokat, szinte csak papnak való esik, de ahogy ismerem a szerencsémet - és a loot rendszert -, ez meg fog változni hamarosan. :)

    Köszi még egyszer.

    (#72360) Gyick: Sajnos nagyon sok kihagyásom volt, megjelenéskor szinte folyamatosan játszottam, de utána abbahagytam. Loot 2.0 óta vagyok többé-kevésbé, de azóta sem folyamatosan. Most például a Dragon Age: Inquisition kötött le két hónapig, előtte WoW-oztam, szóval nem kockulok folyamatosan a Diablón. Most visszajöttem, de ha lesz egy jobb játék, megint szünet lesz. Pedig várom már a Season Two-t, de ha megjelenik a The Witcher 3, akkor tuti nem fog érdekelni a dolog egy darabig. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák