Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mpierre

    veterán

    válasz LLKobe #45926 üzenetére

    Nocsak. Még is csak lesz varia a parapontokkal? :F Vagy megint zseniális a programozók hozzáállása.

    [ Szerkesztve ]

    #### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

  • Thrawn

    félisten

    válasz LLKobe #45926 üzenetére

    Igaz én nem másoltam karaktereket mostanában, de ugyanúgy 202 pontom van, mint patch előtt.

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

  • abéla

    senior tag

    válasz LLKobe #45926 üzenetére

    Nem real-time másol, ha az itemeket megnézed az is egy korábbi -számszerűen a para9x-es- állapotból való lesz.

    Egyébként a "fő" támával kapcsolatban biza' Granini véleményével tudok többé-kevésbé azonosulni, kivéve az autós példa, mert ott a KJ-hasonlat -bár kissé módosítva- jobban leképezi számomra a -szigorúan szubjektív- valóságot (valóság...egyesek és nullák halmaza, na persze amit ezek vagy akár egy valós bmw hajtása kiváltanak bennem, az sem más, mint neurotranszmitterek kavalkádjának bugyborékolása megannyi szinaptikus résben :DDD ).

    Mondom ezt úgy, hogy kb 900h van a jáccós részben (tudom, ezzel kazuár vagyok :B ) és emellé, hogy ne válljon egy grind-parádévá az egész -és mert ennyi időm se volt- biza' még 300-400h flip, meg visa-harcoskodás is belement ebbe a nekem már hobbiként számontartott, D3-nak nevezett tevékenységbe.
    Aki szerint pedig pénzt beleölni hülyeség volt, annak vagy az idejét mérik rendkívül olcsón vagy szimplán fillérb*szó kat. :P .

    Persze felmerülhet hogy akkor miért is pártolom ezt a -látszólagosan, mint itt szinte minden- ablakon történő pénzkiszórást ?
    Természetesen az élmény és érzelmi töltet megújhódás végett, hiszen én kezdettől a játékélményért, a cselendzsért és a dolog hobbijellegéért nyomattam az egészet, kezdetben megvetve, majd csak röhögve a "bármi áron meggazdagszom a d3-ból" és a "grindelek napi 20 órát, hátha itt bejön a tutti" -típusúakon (mondom kazuár vagyok ).

    És ezért bizony ennek a gyak. resetnek örülök, mint ahogy örültem az accb. craftnak, meg az ah kivételnek is, mivel ezek a lépések a játékot, a kihívást, annak megélését, szórakoztató jellegét helyezik előtérbe nem pedig a hivatásosok megélhetését / vérprofik kompenzációhajhászását. /csak, hogy kicsit kevésbé legyek pc ;] /

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák