Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VanDaal

    csendes tag

    válasz Amur #22227 üzenetére

    Igen, jól emlékszel, Skornt használtam korábban :)
    Néhány napja váltottam csak át egykezesekre. Elsősorban azért, mert túl sok idő telt el két ütés között, és emiatt túl "darabos" volt az élettöltésem, meg ha nagy tömegbe kerültem és sok ütést kaptam rövid idő alatt, az is kellemetlenül érintett.
    Másodsorban pedig azért is, mert a Skornomon nem volt LS, de a hasonló sebzésűek LS-sel nekem túl drágák voltak. És amúgy is váltani akartam már egy ideje, így két legyet ütöttem egy csapásra.

    Az meg plusz haszon, hogy így lemondhattam az LS-es passzívról, és helyette betehettem az armorost, amitől stabilabb lett a karakter.

    Kraftokkal nekem sem volt igazán szerencsém, és elég kellemetlen is volt látni, ahogy milliók mennek el a semmire, és még kitudja mennyit költhettem volna fölöslegesen. Bracerből nekem is van egy félretéve, ami ad egy kis plusz sebzést és armort is, de a movement speed miatt alapesetben a Lacunit használom.

    Kesztyűből ez a magas védelmi statjai miatt van bent. Ilyen statokkal nem egyszerű IK kesztyűt találni, ha lehet egyáltalán. De ezt amúgy is csak a magas MP miatt tettem be, hogy ne haljak, ha már hp-m nincs... :)
    Egyébként egy chc + attack speedes kesztyűt használok, szóval kesztyűknél szerintem nincsenek nagy hiányosságaim. Persze egy chc + chd kombós jobb lenne, de ilyet sikerült craftolni. Ha pedig venni szeretnék olyat, hogy a main statokon se bukjak sokat, az meg a költségvetésbe nem fér bele. Szóval 22-es csapdája...

    IK csizma pedig szintén mindenképp gyengébb lenne az Ice climbersemnél, semmit nem nyernék vele, főleg hogy megvan movement speedből is a 24% a Lacuniból és az Inna nadrágból.

    Szerk:
    Megnéztem gyorsan, és nem is az extra védelem miatt került be ez a kesztyű, hanem SOS megoldásként, mert a másikon nincs vitality. De ha valamelyik sloton össze tudnék szedni még 40-50 vitet, akkor jöhetne vissza a "jó" kesztyűm, mivel úgyis csak erre az átmeneti időre tettem félre.

    [ Szerkesztve ]

    Diablo 3 - VanDaal #2403 / WoT: VanDaal

Új hozzászólás Aktív témák