Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz reelc #96056 üzenetére

    Ó, akkor elnézést kérek mindenkitől :B , én úgy értettem, hogy S10-ben kell elérni a GR70-et ahhoz, hogy esni kezdjenek a Primal Ancient cuccok. :K De ha érvényesek lesznek a NS-ben elért eredmények is, és aki korábban már elérte a GR70-et S10 előtt, az is reménykedhet pár ilyen cuccban (Tudom, a hangyafingnyinél is kisebb, de akkor is esély), akkor nem szóltam semmit. :)

    A Set Dungeonokkal kapcsolatban pedig csak annyit: ideje lenne már őket végleg kukázni a játékból. Legalábbis ne legyen kötelező a Season Journey-ben. Öcsinek maradhat, ha valaki szereti őket gyűjteni, de amúgy csak felbasszák az ember agyát... bár mondjuk jelenleg én egy k*** conquest miatt fogom elbukni megint a ládát. Az istennek sem adja be a ládás eventet, és Publicon sem tudtam még eddig kifogni egy normális bandát, akik le tudtak volna nyomni egy TX riftet 2 perc alatt. És nem a pálya miatt... :((

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák