Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lézerparaszt

    őstag

    válasz reelc #93772 üzenetére

    Igazából azt akartam volna megmutatni, hogy semmi trükk nincs benne. Miután megléped a 70-et, egyből csinálod a conquestet a 2-es szetbónuszért. Amelyik karakternél ez dmg növelést ad, az általában már t6 farmra jó is. Megcsinálod a 4 és 6-os bónuszért is a conquestet. Hc-ban úgy csináltam hogy magamra pakoltam annyi toughnesst hogy meg se karcoljanak a mobok és öltem akár t4-en is a bosst. Lehet 5x annyi időbe telt megölni de megkaptam a szet darabokat érte és miután meglett a 6-os bónusz, mehet a t10 farm.
    1-2 item is esett nekem mindig ami a buildbe kellett és sima lett a 60-as rift. Ez után meg semmi dolga nincs az embernek, mint játszani, játszani és játszani. Záporoznak a legók is, xp is jön xarásig, majd végül a 70-es is simán megy. Előző szezonban nagyon hamar, para 100 körül összejött a fegyón kívül minden és ment a speed 65-ös rift, majd a 70-es. Volt, hogy egy gr alatt léptem több mint 60 para szintet.

    Szóval a nagy titok (amit Pitti is szokott hangoztatni) csak annyi, hogy játszani kell. Sokat.

    A játék az nem játék!

Új hozzászólás Aktív témák