Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Vistaboy #92748 üzenetére

    Ilyen gob- és elite dologba én is belefutottam, szerencsére megbirkóztam a helyzettel. :)

    A kocka művel néha érdekes dolgokat.
    Úgy 900 bloodshardot elvertem csizmára, amikor próbáltam összerakni a generátor monkot.
    Először kidobott a sok sárga között egy Inna csizmát. Bezúztam. Utána a köv. kb. 20 csizmára költésből 3x is adott Innát, meg egy másmilyen leg csizmát. Szóval kb. 900 bsből 4x beadta ugyanazt az itemet.
    Próbáld meg, hogy egy ideig nem törsz be egy kocka által adott leget sem, hátha jobban beadja ami kell. :)

    Ez a monk nekem is sokat feküdt. Nem is foglalkoztam vele tovább, nem éri meg nekem a DHval jobb vagyok.

    DHval úgy csináltam meg a GR55-öt, hogy Calamaty volt a legjobb íjam. Yangot csak másoknál láttam. Sok olyannál, aki vagy 100-150 Paragonnal kisebb volt mint én, és kevesebb időt ölt a szezonba amúgy is, mert húztuk. Se Kadala nem adta be, se sárgából upgrade, se nem esett sokáig. Egyszer csak esett egy, utána lett még vagy 5db 2 nap játék alatt. A végén már ancientes volt, nem is egy. De az első kb. 6 nap játék után lett meg. Ennek ellenére ez volt a leghaladósabb szezonom, a láda és a fölötte lévő szint is megvan már pár napja.

Új hozzászólás Aktív témák