Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz H@lede #7305 üzenetére

    Nem..ott másik cipő van még rajtam de ugyan úgy 12% MS volt abba is mint most a FW-be..
    1.0.4ben full act3 (keep lv 1-3, várfal, havas részek, híd majd Breaker és onnan végig) 1óra 10-15 perc..
    Ez most MPL5ön kb 1óra 20-30percre változott...sok elit..picit mind tovább bírja és ennyi többlet jön ki..
    AOE skillnek meg elég a rend...ha bírod az ütést (és én bírom) akkor nem csak a mobtömeg széleit tudod vele csapni hanem a közepéből kifele...ha jól csinálod és sokan vannak akkor rengeteg mobot tudsz egyszerre sebezni vele és ugye 5 secig folyamat szívja a HP-jukat...

    Próbáltam már a DT-t (még az elején), próbáltam a két 1H wep-es felállást is és a 2H-s verziót is...de a pajzs maradt mert ez tetszik a legjobban, és ráadásul nem is vette észre érdemi gyorsulást egyik verzióval sem...persze a DT gyorsabb volt de nagyon nem feküdt nekem.. :N

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák