Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz Poctar #59839 üzenetére

    Nekem a wizemen van meg az Asharea set eddig, de mati nélkül lehet többön is lesz. Hogy kell a gyakorlatban elképzelni a followeres bónuszt? (épp a Royal gyűrű után lettek gép gondjaim) A cannot die kiesett nekem is Encsire (bár a tolvaj nekem szimpatikusabb) meg csak egy ilyenem van, így kariváltásnál pakolhatom át a follower cuccait...

    Más kérdés mindenkinek: Ha egy dolgon nincs main stat meg spéci skill bónusz (és persze nem kasztspecifikus, mint a qiever pl) akkor bárkinél használhatom? Pl van a wizemen egy jó kesztyű, amin AS, CHC, meg CHD van, azt "körbeadhatnám" mindenkinek? A main statosok pedig a párok között átjárhatóak? Monk dh - dex, wiz wd - int, barbár crusi - strenght. Tudom macerás átpakolgatni a dolgokat, de ha valakinek kevés jó cucc esik akkor így többet variálhatna. Bár a mati nélküli setekkel lehet jobban fel lehet öltöztetni a karikat mostmár.

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák