Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz buherka #18382 üzenetére

    hm, az SS nem úgy működik, hogy amíg nem critel addig növeli a crit chanceot, aztán még egy pici ideig utánna marad a megemelt crit%? tehát elvileg a fehérek sebzése nem változik, viszont nagyobb eséllyel lesz crit (amit ki kéne számolni, idő függvényében lehetne képletet alkotni rá aztán ennek függvényében megmutatni, hogy mennyit sebez).

    ha viszont úgy van, ahogy írod, és a leírása nem vág teljesen össze a valós működésével, akkor lehet érdekesebb.

    (nekem pl kell a vengenance/silent stalker, de mp1 strafe alkaizerekre a steady aimnál lehet jobb lenne egy alternatív dpsnövelő. habár 60 fölötti chcvel lehet nekem nem érné meg)

    Bahama: végiggondolva valahol logikus, legacy natalya miatt se perfectionistre, se vengenancere, se night stalkerre nincs szükséged.

    az igazsághoz hozzá tartozik, hogy itt a topikban sharpshootert nagyon kevesen használnak a jobban felszerelt DHk közül.

    (egyébként anno én is valahol 50-55 körül cseréltem le night stalkerre, de én +discipline nélkül megyek)

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák