Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Belekukkantottam én is a játékba egy T16 rift erejéig, és rögtön az első sarkon egy goblin pakk fogadott. Úgy látom, hogy ezután nem leszünk híján a Death's Breath-nek, vagy százat összeszedtem a rift végére. Plusz érezhetően több legendary esett, így gyűlni fog a Forgotten Soul is, azaz végre talán nem lesz akkora nyögvenyelős dolog a kockázás, hogy órákat kell grindelni, majd öt perc alatt elpörgetsz mindent. Ok, nyilván nem fogok tudni 10 perc alatt összeszedni annyit, amiből 100-at pörgethetek, de úgy néz ki, hogy picit javítottak az arányon, gyorsabban jönnek a cuccok, hamarabb összegyűlik a mati.

    Na, akkor lehetne végre péntek, én mondjuk nem érek haza szezon startra, mert pont 5-kor jár le a munkaidőm, viszont azt remélem, hogy szombatra nem találnak ki műszakot, mert akkor közlöm velük, hogy közbejött valami fontosabb dolog. :DDD :P ;]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák