Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    Sziasztok!
    Lvl 45-ös Witch Doctorom van.
    A buildem az alábbi:
    [link]
    A játékmenet szerintem evidens, Templar follower kísér.
    Soloban és trioban szoktam játszani egy demon hunter, monk párossal. A triot most hagyjuk ott kicsit variálva van a build, a problémák sem egyértelműek amikor vannak. Ami érdekel most az a solo.
    Ezzel a builddel nagyon szépen és könnyedén haladok ÁLTALÁBAN. Act 3 Nightmare-en vagyok, a"hétköznapi" lényekkel semmi bajom, lehet akármekkora sereg a kombómmal ritkán kerülök bajba, ha mégis a Spirit Walk általában elegendő.
    A gondom a következő: Egyre kevésbbé tartom hasznosnak a Gargantuanom a játék előrehaladtával. annak helyére kellene valami hasznos tipp, ami nem eszi nagyon a manát, mert ugyan nincsen managondom, de még1 manaigényes spellt nem tudnék effektíven használni.
    Ezen felül a bossokkal és unique enemykkeel rendszeresen meggyűlik a bajom. Erre ötlet?
    Witch doctortól független kérdés:
    Most (is) találkoztam olyan lénnyel ami olyan sebességgel healelte(?) magát hogy hiába volt az 1000 körüli dps-em+a spellek+Templar+Zombie a HP-ja szinte meg sem mozdult. Mi történik ilyenkor? (konkrét példa: soul ripper act 3 eleje, katapultos küldi után nem sokkal)
    Valami immunja van az adott lénynek, vagy hogyan lehet ezeket effektíven ölni? Néha olyan sokat szenvedek ezekkel, mint egy-egy bossal.
    Sorry, ha láma és egyértelmű dolgot kérdeztem, nem találtam rendes választ sehol.

    [ Szerkesztve ]

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    Bárki aki szintén Hell-en jár Witch Doctorral és nem akadt itt el úgy, mint én megdobhatna egy pár tippel a buildjét illetően. Akár solora (főleg) akár co-opra vonatkozóan.
    A tapasztalatom szerint Nightmare-en még nagyon sok működőképes build létezik amikor közül egyel sem tudok rendesen haladni Hellen. A legnyagyobb problémát az erősebb groupok és a mass cc-s enemyk jelentik.
    A hivatalos fórumon a legtöbb build a játék ezen szakaszára már egy kaptafára megy: VQ passzív+Zombie Bears/Dire Bat. A problémám ezzel, hogy muszáj mindig mindent spamelni, hogy a VQ bekapcsoljon és spamalhetővé váljanak a medvék. Ezen felül sokszor akkor is túl kevés a manám, ha cd-re teszem a skilleket hiába a 300% regen néha ráadásul olyan, mintha nem is működne a dolog.
    A legnagyobb baj viszont, hogy ez a játékstílus egy unalmas fos. Eddig (nightmare végéig) több buildet kipróbáltam, mindet élveztem de itt ezek csődöt mondtad. Az egyetlen járhatónak tűnő út meg nem tetszik, lassan kezdem bánni, hogy ezt kezdtem Wizard helyett. Eddig annyira jó volt ez a kari, csalódnék, ha nem lenne más működőképes út.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz Lézerparaszt #18112 üzenetére

    Tank barbár a co-op játékosok legjobb barátja. A wizardok, demon hunterek, de még a witch doctorok is imádják. A legjobb co-op karakter. Majdnem mind1 ki van a háta mögött működőképes. Sajnos ez nem mideneről mondható el. Szerintem ne solozz hanem csatlakozz be valahova. Ha mégis soloznál a followerednek (aki remélhetőleg nem a Templar:P) valami nagy dps-es itemet.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz Cadal #19093 üzenetére

    CoyoteStarrk#2870

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz Nordic #19057 üzenetére

    Jobban jártál volna ha vital itmeketet és egy brutál dmg-es fegyvert veszel. Nekem ugyanezen szinten több hp-m van egy Witch Doctorral, és ennek nem így kéne lennie. Az str-t akkor érdemes stackelni amikor már alapból van egy jó nagy dmg-ed és sok hpd. Nyilván a legjobb kombó a str+vit+resist itemek lennének. Egyedül játszol, vagy co-op? Ha utóbbi, dps vagy tankosabb beállítottságú vagy?

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz radi8tor #19120 üzenetére

    Barbárral te vagy mindenki barátja. Mindenki egy jó barbárt akar bossfightokhoz társnak, aki wizard, dh vagy wd. Miért nem próbálod meg co-opban?

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz Keksz03 #19127 üzenetére

    Fontos, hogy ha egyszer felhúzod vmelyik artifactot, azt többet nem kell megtenni, ez a karakterek között közös lesz. Ezért én azt tanácsolom, hogy érdemes felhúzni őket, bárki bármit mondd. Ha van éppen "feles" goldod rá érdemes szintezni őket, egyszer majd biztos jól jön.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz RI/OS #19239 üzenetére

    Attól függ mivel vagy. 20k hp elég egy wd-nek pl, dmg nem túl sok, de act1 vihető. De ha wizard vagy, akkor valamit nagyon nem értesz a játékból. :D (remélem nem az vagy:D)

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz vendingo #19500 üzenetére

    Hellen (Inferno nemsokára) teljesen életképes. Tapasztaltom szerint könnyebb soloban egy jól felszerelt Templarral, mint 1-2 hülye társsal.
    Az elején 2.5k dmg-ről és 18k hp-ról indultam neki (és lvl 52-3 körül), úgy lassú volt, most act4 vége felé (lvl60 meglett még act3-ban) van 31k hp és 11k dmg. Az itemek közül 2-3-t cseréltem csak, a kulcs az erős fegyver volt. Összesen a gearre költöttem kb 200-250-et hellen. A többi sett vagy van ami még nightmareről maradt, igazán jóra cserélni drága lenne amúgy pénzt szórni meg köztes megoldásokra nem akarok.
    A build amit használtam változó volt. Az elején próbálkoztam össze-vissza a végére egy [streamről] ellesett buildet használok, ami nagyon fekszik. Ha esetleg offline lenne leírom linkelem: [WD by Psychoangler & Coyote]
    Mint látható a PtV passzívból, ez nem egy teljesen bear spam build.
    A játékmenet egyszerű. Berohansz, charge 1-2 bear, futás, kite, 1-2 bear. Amikor elfogy a mana (mert elfog a PtV miatt) poison darts. Ha nincs cd-n minden nagyobb groupra, még akár a sima fehérekre is, használd a Fetish Army+ BBV kombót. Ezt mindig együtt. HP fontos 20k minimum kell. Dmg annyira nem lényeg 4-5k-tól már elég egyszerű az eleje. A Poison Darts megfelelő AS-el egy-egy target stunlockot is csinálhat (1,5+), de a build működhet pókokkal vagy fireballal is, ízlés szerint.
    A followernek a következő skilleket használom:[templar]
    Neki a HP a fontos a dmg másodlagos.
    1 vagy 2 kezes fegyver az nem számít, amit kiemelnék még, nem fontos, hogy bármilyen plusz intet adjon a fegyvered, ha jó magas a dmg-e és az as is rendben. +Vitality mindenen jól jön viszont.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz Ric4m0nd #19587 üzenetére

    Nem vesznek el semmit! Ugyanazt a mennyiségű xp-t kapják mint te. Nem számít akár te vagy ő öl meg egy mobot, az xp-t mindketten megkapjátok! A városban hagyott followerek nem kapnak xp-t, visznt ha a veled tartó szintet lép, akkor ők is.

    Skilljeik újraosztása: Bal fenn a képére jobb klikk.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz Wolverine #19604 üzenetére

    A +hp/life globes hasznosabb, mert azok akkor is potyognak mielőtt meghalnának, illetve nagyobb tömegben állva, szinte a fejedre esnek.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz Face8814 #19610 üzenetére

    Mindegyik életképes.
    Solozni akarsz vagy co-op? Milyen stílusú karaktert szeretnél, nem írtad. Kicsit nehéz erre így válaszolni. Amúgy meg nem hiszem, hogy sokan lennének akik több karakterrel is ezen a szinten vannak, így meg hogy mondhatná bárki, hogy ezzel vagy azzal a legkönnyebb.
    WD-ről tapasztalatból tudok beszélni (csak hell egyelőre, de az végig) soloban és co-opban is megy. Gear függő, és tény, a használható buildek egy kaptafára mennek. Bats vagy bear spam+kite.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz berker #19661 üzenetére

    Ha a battle.net fórumból indulok ki a witch doctor egy ótvar fostrágya. Nézd meg mennyi crybaby nyomatja a hülyeségét, csak azért mert a kutyán kívül már normálon sem boldogultak mással.
    Most mondjam azt, hogy ha te meg belenéznél néha egy-egy streambe akkor látnád, hogy igenis barbárral is lehet infronon játszani. Fogalmam sincs mit buildel milyen skilleket használ, de lehet.

    Más: most soloztam be Diablot hellen azzal a builddel amit nemrég linkeltem, egyetlen változtatással, darts helyett leaping spiderssel. Mást nem cseréltem.
    A módszer egyszerű volt: ha volt bbv+fetish akkor run in amíg tart a spirit valk, bear spam, utána bbv területén tartva ha lehet pókok, ezután futás, néha 1-1 pók. Skilleket elég gyszerű dodgeolni, ha mégis eltalál valami a healing journey vagy kutak vagy poti segít. Egyetlen fájdalmas dolog a hosszú ideig tartó snare ami után felvesz. Abba bele lehet halni, de a spirit vessel passive segít. Elég egyszerű volt és gyorsan ment. Jó néhány elite grouppal jobban szenvedek.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz vendingo #19756 üzenetére

    Ne rohangálj azzal a szerencsétlennel normálon. Simán mennie kéne. Fogsz te eleget kiteolni hellen és infernon.
    Itt van pár build hátha ez segít:
    [lvl20 summoner build]
    Haunt szabadon cserélhető, ha nagyon kell egy escape aminek itt még nem kéne előfordulnia akkor spirit valk a haunt vagy a grasp helyett.
    [lvl20 ha nem akarzs kutyázni]
    Hozzátenném pár szint múlva nyílik pár igen jó cucc.
    Pl.: 25-ön mana return-ös poison darts ha managondod van
    lvl22 hex+acid cloud 26-on acid rain
    lvl24 zombie handler
    Szóval érdemes pár szintet áttolni, mert sok új ajtó nyílik meg előtted.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz Gyuri27 #19812 üzenetére

    Azt írta lvl20 itt meg a required level: 32. Azért az nem mind1.
    Amúgy én a wallt kivenném és devouring runás locust swarmot tennék be, úgy jobb, mert spamelhetőbb az acid cloud.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz vendingo #19889 üzenetére

    Ami kell: dmg+vita+int. De addig felesleges stackelj intet amíg nincs semmi dmg-ed. Normalon és nightmare kevesebb hp-val si boldogulsz, ha kutyázol/zombiezol a templar mellé és hazsnálsz spirit walkot. Később a hp fontos lesz.
    Ami jól jöhet még az resist és attack speed ha dartsozol. A többi elég elhanyagolható stat.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    Na lvl60as Wtich Doctor van a hátam mögött, Inernon vagyok Act 1 végén. Csak Butcher hiányzik. Játszottam sokat co-opban és soloban egyaránt, úgy gondolom eléggé jártas vagyok a karakterben ezért aki Witch Dcotroban gondolkozik annak írok egy kis elemzés a skillekről hátha ez segít vagy meghozza a kedvet a karakterhez.
    Fontos, hogy ez saját VÉLEMÉNY nem kell vele egyet érteni, amiket írok normalra és nightmarere vonatkoznak, mire eljutsz hellre lesz elég tapasztalata mindenkinek, néhány megjegyzést azért erre vonatkozóan is teszek.
    Primary:
    Poison dart: Kezdő skillünk, könnyen használható, a játék végéig hasznos, sok buildbe illik, attack speed nagyon sokat javít rajta. Jó rúnák: Splinters, Spined darts ha máshonnan nincs mana, és/vagy problémád van a manával, később: Snake to teh face.
    Corpse spiders: Érdekes alternatíva, itt nem kell attack speed, jó cucc a bossok ellen soloban, amikor sokat fogsz futni. Rúnák: Leeping spiders. Ez a legjobb, mert kevésbbé kell vele célozni, hiszen a pókok ráugranak a targetre.
    Plauge of toads: Használható, de egyedi játékstílust igényel, ugyanis ahhoz, hogy a békákkal effektíven harcol melee rangebe kell állni. Rúnák: Explosive toads.
    Firebomb: Valahol a pókok és a poison darts között helyezkedik el. Jól hazsnálható farmra, és bossfightnál is, különösen azoknál amikor minionok is spawnolnak, pls Belial vagy a spider queen. Rúnák: Roll the bones. Nagyon megkönnyíti a farmolás azzal, hogy több targeten is átpattan, nagyobb csoportokat lehet vele baromi gyorsan leszedni. (nem elite groupokról bezsélek, de ott is hasznos)
    Secondary:
    Grasp of the death: Egy slow kisebb damagegel. Semmi több. Néhány buildhez illik, van amikor viszont felesleges. Acid cloud jó synergy. Rúnák: a legjobb rúna a Rain of corpses csak 53-as szinttől elérhető, a többi felejthető.
    Fire Bats: Egyike azon skilleknek, amikre épül hellen és infernon is játszható build. Szép nagy nuke tud lenni, ha van rá manád. Rúnák: a Dire Bats a hellen használt rúna, de alacsonyabb szinten jól működik a Vampire bats is.
    Haunt: Egyik személyes kedvencem volt. Jó skill elite groupok ellen és nagyobb csoportoknál. Érdemes rátenni 3-4 enemyre mielőtt rájuk dobsz egy nagyobb aoe-t. Az 575% weapon dmg magáért beszél. Rúnák: Consuming spirit. Azért ez, mert amíg használható a skill addig az a plusz élet amit visszatölt sokszor megmenthet egy-egy haláltól. Később meg sajnos nem használható jól a skill.
    Locust swarm: Egy szép dot ami jó synergyje az acid cloudnak vagy a graspnek. Nem kell spamelni, elegendő rádobni 1-2 adagot egy csoportra és más spellekkel befejezni a munkát. Rúnák: bármelyik jó lehet, de különösen hasznos a devouring swarm, ugyanis jó eséllyel vannak mana gondjaid witch doctorként, ha ezt használod, mielőtt a többi spellt rádobnák az enemyre jó adag manát vissza lehet kapni, különösen nagyobb csoportoknál, ahol egy swarm "átszáll" halál után egy másik ellenségre.
    Defensive:
    Summon zombie dogs: Minden kezdő legjobb barátai. Normálon hatalmas segítség a jelenlétük, ellenben hamar értelmüket vesztik, ugyan már nightmaren is egy ütéstől fekszenek a cooldown pedig túl nagy rajtuk. Rúnák: Rabid dogs. Nincs is nagyon más választási lehetőség, hiszen mire megnyílnak a többiek már nem fogod használni, egyébként is ez a legjobb.
    Horrify: nagyon jó defensive spell, bár a spirit walkhoz képest gyengébb, két slotot pedig nem biztos hogy érdemes elhasználni csak védekezésre. Mindenestre használható, de arra figyelni kell, hogy vannak spellek amikkel nem "illik" összerakni. Ha egyben akarsz tartani csoporto, pl BBV vagy AC miatt akkor bizony maradt a spirit walk. Rúnák: Phobia, Stalker és a Frightening Aspect is korrekt választás.
    Spirit walk: Mondanám, hogy must have, de ez nem igaz normalra. Előbb utóbb voszont tényleg megkerülhetetlen. Az egyik legjob skillünkön a Soul Harvesten nagyon sokat segít, egyébként is ez az escape és spell dodge spellünk egyaránt. Bossfightokra kötelező, nem árt tudni, hogy a jailer képességgel rendlekező enemyk lefogásából is ki lehet vele sétálni, viszont a wallerek falain nem segít. Rúnák: Jaunt, Heling Journey. A Jaunt lehetővé teszi, hogy messzire elmenekülhessünk, ha ügyesek vagyunk nem is fognak követni, utóbbi pedig azon segít, hogy healelni viszont nem nagyon fogjuk magunkat.
    Hex: Hatalmas poén skill, ami meglepően univerzális. Nagy segítség elite groupoknál, egyedül maradt erős egységeknél, vampiric képesség ellen, co-op módban. Szóval érdemes kipróbálni. Még hell Belialt is át tudtam változtatni true form előtt. Rúnák: Hedge magic. Ez a heal fantasztikus, nem érdemes mást betenni.
    Terror:
    Soul Harvest: Na ez viszont tényleg must have. Hatalmas dmg boost. Nem is ekll mást mondani. Rúnák: Siphon, Soul to Waste. Jól jön a heal, különösen ha a Jauntot hazsnáljuk spirit walkhoz, érdekes alternatíva lehet a Soul to Waste ugyanis nem mindig lesz alkalmunk 5ös stacket összehozni, ilyenkor a +30 másodperc egy hasznos dolog.
    Sacrafice: Szóra sem érdemes szar. Nem is értem hogy gondolták ezt. Van 1 perc cooldown azokon a nyomorult kutyákon és még robbantsam is fel őket magamtól? Na nem.
    Mass Confusion: Én nem szeretem, de sokan használják. a Horrifyal ellentétben, nem zavarja az aoe spelleket. Érdemes kipróbálni, bats/bears spam buildben is működik. Rúnák: a Paranoia a legjobb választás, co-opban szeretni fognak a többiek.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    Folytatás:
    Decay:
    Zombie Charger: Először azt gondolod: ez egy szar. Másodszor amikor mégis visszateszed (mondjuk mert kipróbálod valamelyik új rúnát) biztos vagy benne, hogy ez egy szar. És kurvára igazad van. Na de itt jön a fordulat, amint eléred a lvl54-et ez lesz a legjobb skilled, kivéve ha a Dire batseket szereted. Rúnák: mint mondtam lvl54: Zombie bears. Ez a "híres" bear spam build alap skillje.
    Spirit barrage: Nem tudom, nem tudom. Annyira akartam én ezt szeretni, anyniszór próbáltam, mégis valahogy semelyik buildembe nem illett. Rúnák: mindegyik működhet, buildtől függ, ha mondanom kéne egyet: Phantasm
    Acid cloud: Az egyik legjobb aoe nuke a játékban, nekem egyik kedvencem. Egy jó kombó vele: spirit walk, tömegben soul harvest, még mindig spirit walk alatt devouring swarm az enemyre majd hagy szóljon alapon acid cloud amíg nem fekszik mind (1-2 sec). Rúnák: Acid rain, Lob Blob Bomb. Az előbbi nagyobb területet ad, az utóbbi egy kisebb segítséget, ha elfogyna a manád közben.
    Wall of zombie: most sokan nem fognak szeretni de szerintem ez használhatatlan. Ennyi, en is írok rúnát se, én többször is megpróbáltam, szerintem mindig van jobb.
    Voodoo:
    Gargantuan: jó barátunk, amikor már a kutyák nem bírják ő még hasznos társunk marad egy hosszabb ideig. Lehetővé teszi, hogy witch dh vagy witch wizard és hasonló groupok co-opozzanak, vagy soloban nem vagy a templar követőhöz kötve. Rúnák: Restless Giant. A Humangoidnál jobb, az utolsó kettő elérhetővé válásakor már nem használod a 3. meg hülyeség.
    Big bad voodoo (BBV): jó cucc. Spam buildbe alap, bossfightokhoz, co-ophoz szintén jó. Rúnák: a legjobb: slam dance, ha supportra vetted a figurát coopban a Rain Dance egy alternatíva lehet a csapat managondja esetén.
    Fetish army: Az egyetlen a spellek közül amikor megjelenik valaki az oldaladon harcolni, ami még hellen és infernon is használható. Jól illik a spam buildbe és a bbv mellé. Rúnák: Head Hunters, Tiki Torchers. +2 fetish +dmg. Legjobb kombó, ízlés szerint poison vagy fire dmg-el megspékelve.
    Passzívok: /innen már csak azokat írom amelyeket érdemesnek tartok használatra/
    Jungle fortitude: jó ha summon buildet hazsnálsz, vagy gyenge a defensed és sokat halsz.
    Spiritual Attunement: személy szerint végig használtam, sokat segít a manaproblémán.
    Bad medicine: jó boostja lehet egy méreg sebzésen alapuló buildnek.
    Blood ritual: másik módja a managondok orvoslásának, az 1%/sec hp regen pedig nem rossz dolog.
    Zombie handler: summoner build passzívja. Ha ezt játszod tedd be.
    Pierce the veil: nagyot fogsz ütni, kevesebbet fogsz spelleket spamalni. Jó passzív, infernon ahol már nem igazán spam (mert nem fogsz egy helyben állni, különben lecsapnak) a bear spam build nagyon hasznos.
    Vision quest: emiatt a passzív miatt életképes a karakter nightmare fokozat után.
    Fontos, hogy 4 olyan spellednek benn kell lennie amit cdre tudsz tenni. Ez két dolgot jelenthet: vagy nincs "olcsó" spelled, mint a poison darts például, vagy a spirit walkot is hazsnálod ahhoz, hogy ez a passzív bekapcsoljon, ekkor viszont előfordulhat, hogy akkor nincs spirit walk amikor kéne.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    Tegnap találtam egy érdekes alternatíva ötletet a VQ bears spam build helyett solo WD infernora.
    topik]
    Mindenképpen teszek vele egy próbát, akkor is ha a wallért nem vagyok odáig. Aki nem akarja végigolvasni (érdemes, sok felmerülő kérdésre válaszol is a srác) annak röviden az alapja:
    Olcsó támadó, sok, kis cd-s defensiveen jól használhatóval kiegészítve.
    Az attack speedre és a gyors hp regenre épülő, elsősorban single target build. Van aki egy másik topikban felvetet egy hasonló ötletet, ahol ő life per hittel és raint toadssal próbálkozott. Mindkettő ígéretesnek látszik, egyelőre kevés a visszajelzés, maintence miatt én nem tudtam próbálni.

    Megjegyzés a hajnali irományomhoz: a Wallt én gyűlölöm, ezért írtam olyan rosszakat róla, mindenkinek ajánlom, hogy azért lessen rá, elég sokan használják. Ha bárki elakadna egy konkrét szinten szívesen adok neki pontos buildet is.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz rt06 #20120 üzenetére

    Ez a leghasznosabb az összes közül amiket a casual gamerek felé nyitás miatt tettek be., miszerint bármikor változtathatod a karaktered, nem kell szopni egy fire sorcival a fire immunok ellen és nem lesz egy a végére useless hybrid karid sem. Ezt a váloztatást szeretem a stat pontok oszthatóságát viszont nem annyira. :)

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz HolloW #20171 üzenetére

    A +vitas iylenek 130-tól kezdőnek, jóval kisebb dmg(490-500) körül. A Socket még dob rajta. Azt mondom felteheted olyan 400k körül biztos kapsz rá vevőt szvsz. Szép item.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz Nordic #20266 üzenetére

    Dobj egy képet kérlek, amikor használod. Jól nézhet ki a karakteren. Köszi és gratula hozzá.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    Hivatalos fórumról a nap hozzászólás, arra a témára, hogy a monk dh és a wizard is nerfet/hotfixet kapott, vajon mi történhetett velünk, dokikkal valaminek biztosan lenni kell:
    "I would however be nice to get like a cookie for being good little WDs or something similar, you know "hey you guys over there you are too strong NERFED!" then they look at us and go "awww how nice you die lots and fail in comparison, it's not your fault we messed up here have a cookie" yea that would be good I like cookies :)" by [Spig]

    Más. Mai napom arra ment rá, hogy keressek valamit amivel megy az inf solo és nem VQ spam build. [Ez] a build elég hatékonynak bizonyult. A siphon és a siprit walk rúnák tesztelés alatt, de egyelőre ez a kombó elég megbízható. Nem mondom, hogy jobb vagy rosszabb egy VQ buildnél, de egy próbát érdemes tenni vele. Mana regen, attack speed, movement speed, life/hit itemekkel fogom tesztelni, látatlanban ezek dobnak rajta. A próba a zombies gearemmel volt, hasonló sebességgel haladtam, kevesebb halállal, de több futással.
    Előnye:
    -kis cd-k
    -nincs VQ nem kell mindent cdre rakni feleslegesen
    -3 defensiven használható spell
    -hasonló erősségű aoe, mint a medvék (acid rain)
    Hátrány:
    -nincs VQ, manaproblémák, nem spamelhető rendesen az acid
    -nincs nagyobb boost elite packok ellen (bbv)
    -bossok ellen hatástalan.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz kexksz #20291 üzenetére

    A statok jók. Ezzel még jó ideig elmehetsz.
    Jó tanács: ha nem fogsz craftolni a kovácsnál, akkor nem érdemes beolvasztani semmit, mert később más összetevők lesznek, és a jobb itemekhez nem ezek kellene. Az a pár száz gold is sokat számíthat.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz CactuS #20303 üzenetére

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz medvezsolt #20446 üzenetére

    Az ott kiírt dmg különbség, ami itt ugye 11, az már a main stat által módosított érték. Teszem azt WD vagy, akkor ott ugye az int egy bizonyos %-al növeli a dmg-t amid a fegyvereden van, ezért jöhet ki nagyobb különbség.
    Ha nem voltam érthető szólj, lehet hülyén fogalmaztam.
    /ezért lehet érdemes nagy alap sebzésű fegyvert vetni ami nem növeli ugyan az fő módosító stat, de hatalmas alap dmgel bír, egy olyannal szemben amin van +stat de kicsi az alap sebzés/

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz Haart #20482 üzenetére

    Csak "enyhén" erőltetett a lista. iPhone vs kő hasonlóságot érzek. :)
    Takes longer than a few hours to beat. - 4-6 órás fps-eket jönnek manapság ki, nekem több mint 60 órám van a witch doctromban még sincs befejezve a játék, nem is rétem miről beszél.
    Stable servers - 1-2 hét és ez rendben lesz.
    Good music. - Fogalmam sincs mi baja a zenével.
    Is actually difficult. - Könyörgöm mielőtt ilyet leír, nézzen már rá az inferno szintre. Jah, hogy neki "few hours" után véget ért, mert a normalon kívül nincs más, ami amúgy a Blizzard szerint a "tutorial".
    Pay to win - Látszik, hogy köze nincs embernek ehhez a játékhoz, de tippem szerint talán még életképtelen is, olyan hülye... A pay to win azt jelenti, hogy megveszed a játékot, vagy a még nem is létező aukciós házzal van baja? (Ami, mint látszik tökéletesen működik ingame golddal is).
    Már elnézést de aki ezt csinálta az egy óriási farok. Senkinek nem kötelező ezzel játszani vagy telepspamelni a szarságaival az internetet. A hivatalos fórumtól is néha falnak megyek annyi sok sírós topik van.

    Szerk.: a #20481-re ment volna válasznak.

    [ Szerkesztve ]

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz Cyberbeni #20492 üzenetére

    De mi a fenének kellene fizetni? "Túl könnyű" wut?
    Akik most viszik az infernót ők mégis milyen furmányos módon fizettek ezért?
    Baromság. Ez csak egy OPCIÓ, NEM kell semmit sem fizetni az alapjáték árán kívül. Ennek örülni kéne, hogy van ilyen lehetőség, nem pedig szidni. Ha jobban belegondolsz még a játék árát is visszakeresheted, vagy akár többet is.

    Szerk.: Nem ellened szól az indulat, csak idegesítenek ezek a szemellenzős hülyék, akik kisarkítva, torzítva terjesztenek hamis információkat.

    [ Szerkesztve ]

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz proci985 #20497 üzenetére

    Miért fáj az neked vagy bárkinek, hogy pénzt keresnek a munkájukból? Téged nem köteleznek semmire. A Diablo 2-es megoldás ahol a single és multis karaktered nem lehetett ugyanaz sokkal rosszabb volt.

    Cyberbeni: Nem jött át, bocs. :D

    rt06: Honnan ez a büntetéses dolog? Én nem tudok ilyenről, linkelj kérlek valamit, jó lenne informálódni.

    [ Szerkesztve ]

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz kutga #20530 üzenetére

    1h+mojo. A legtöbben ezt használják infernon.
    Nekem 2h van és teljesen rendben van ez is, de fogok váltani, ha lesz rá elég goldom, jelenleg fontosabbnak éreztem az armor itemeket cserélni. Ha találsz egy elég gyors 2h fegyvert valami kiemelkedő dmg-el, nyugodtan válhatsz főleg ha van rajta sok vita.
    A pajzsozást viszont nem ajánlom.

    BloodyEddie MF mennyiséget növel, nem minőséget.

    [ Szerkesztve ]

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz skater86 #20601 üzenetére

    Azt nem árt tudni, hogy hogyan működött a rendszer d2-ben és itt.
    Anno ugye d2-ben 99 szint volt, ellenben hellen a legmagasabb szintű lények is 85(?)-ösök voltak. A játékban emellett volt egy olyan rész, hogyha +/-5 lvl különbség volt közted és a farmolt lények között a xp csak egy részét kaptad meg. Ezért lassult be borzalmasan 90 után a szintlépés és lett kb nevetségesen könnyű a hell szint is.
    A Blizzard ezzel szemben itt úgy döntött, hogy a max szint elérhető gyorsabban (60), de betesz egy új nehézségi fokozatot, ahol minden lény legalább (vagy pontosan?) 61-es szintű. Tehát egy sima fehér skeleton archer act1ben is magasabb szintű, mint te és ez nem is fog változni, ezért is ilyen szenvedős az inferno sokaknak.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz Huma #20819 üzenetére

    Ha még kell a segítség írj rám ingame.

    Szerk: Tovább olvasva látom nem. :)

    [ Szerkesztve ]

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    Nálam szintén megy a szerver
    Ellenben a hivatalos honlap nem megy így nem tudtam a fórumon utána nézni, hogy mi a fene az error 24001. Akkor kapom ha egy bizonoys questhez tatozó public gamebe szeretnék csatlakozni (inf buthcer runoznék). Hibát dob, elkezd keresni valami, majd bedob soloba.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    Az mekkora poén, hogy egy required lvl 60-as item ad +xp-t/kill?:D

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz Cyberbeni #20918 üzenetére

    Nem, Flawless squere a legjobb ami eshet, az sem túl sűrűn potyog de azért össze lehet szedegetni, ellenben rohamosan zuhan a gemek ára, nem biztos hogy érdemes bármit is craftolni a jewelernél, de olyat ami eshet is olyat semmiképpen sem. Csak az elmúlt napban a perfect squere ruby ára közel 20k-t esett/db. történetesen onnan tudom, hogy 2 napja próbálok eladni 3at, de nem sikerül.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz RockHaRD #20927 üzenetére

    Ha nem írod, le hogy mivel vagy, nem fogunk tudni válaszolni. Amúgy ezek a statok akár a hell act4ig is elegek lehetne ha olyan karakterrel vagy.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz Gibkey #21136 üzenetére

    Belinkeltél egy wizard buildet egy witch doctoros kérdésre.

    vendingo A dmg-t növeld, elsősorban az alap fegyvered base dmgével, aztán mindne itemen legyen +int. A hp (így több napos infernozás után) azt kell mondjam nem számít sokat, hogy 15-20-k vagy 35-40. 1 ütéssel bírsz többet, ellenben hazsnosabb statokkal rendelkező itemeket kapsz azonos áron.
    Kétféle irányba mehetsz el. Aoe dmg-t tolsz mondjuk bears-szel, bats-szel vagy mondjuk acid rainnel. Ez esetben a prioritás: dmg, int, mana regen, mana.
    Vagy single targetes leszel, akkor a prioritás: dmg, int, attack speed, crit chance, crit dmg.
    Mindkét buildre jól jön egy kis plusz movespeed. Ha ezek mellett jut vitára és vagy resistre az szuper, de infernoig elég ha az első 3-mal foglalkozol.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz vendingo #21146 üzenetére

    Ha csak 70et sebez és semmi más nem ad +dmg,t még a mojod sem akkor nem tudom min csodálkozol.
    Az int % alapon növeli az ALAP dmgt amit a fegyver ad. Értsd hiába növeled 1000%-al a 60dmg az ugyanaz, mintha a 120-at növelnéd 500-al. Érzed a különbségt? Amíg az előbbi esetben valószínüleg jó drágán vásárolt intes itemeid kárba evzsnek emrt az alap fegyvered egy szar, addig a második eset egy átlagos játék során összejöhet. Cseréld le azta fegyvert könyörgöm. Nem kell neki +vita+str főleg nem. Mi a bánatnak strength a dokinak? Egyszerűn szép nagy alap sebzés legyen rajta ÉS ne legyen lassú. (1.4+) Nézd meg hogyan változik a sebzés. Már 10000 alatt van 100+-os fegyver lvl40-es requirement alatt, ami ad +intet és a sebessége is megfelelő.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz Mr.Csizmás #21188 üzenetére

    Az "alapcsomagban" semmi. Egyszerűen ez egy olyan játék, ami sokaknak megér egy hard copyt a polcra.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz Huma #21638 üzenetére

    Van kaszt specikfikus kinézet, sőt még nemek közötti kinézet változás is.
    Kreálsz még néhány karaktert, vagy ha van akkor úgy is meg tudod nézni. Beteszed az itemeket a stashbe, és aukciós házban, vagy a játékba belépegetve a karakterek között váltva látod, hogy ugyanaz az item másképp néz ki mindenkinek. A kivétel a fegyverek és az ékszerek.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz Cyberbeni #22034 üzenetére

    Az volt a szép amikor act1 infernot végigtolta 38!!!! perc alatt. :D Igaz ha jól tudom akkor később meghalt act3-ben. Nem tudtam, hogy a végén végigcsinálta, mert mikor legközelebb belenéztem már hc karit vitt.
    Amúgy annak fényében, hogy mennyi siránkozás ment a barbár miatt, a solo inferno streamek több, mint fele barbárral megy.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    Miután ment itt a beszélgetés a streamekről, gondoltam összeszedek párat nektek amiket érdemes lehet meglesni:
    Barbarian:
    [Kripparian] néha HC
    [Kungen HC]
    Witch Doctor:
    [MoonMeander] Solo&duo barbárral. A fele stream időben HON-t játszik.
    [Quiks] Mostanában DH-t is húz.
    [psychoangler]
    Monk:
    [Krippi] Solo monk, nagyon beszédes, figyeli a chatet, sok mindenre válaszol.
    [Nykez]
    Wizard:
    [Diplol]
    [Ido] Játszik a nézőkkel és segít nekik.
    [Trump]
    Demon Hunter:
    [p1ru]
    [Dounfall] Többnyire farmol mostanában, elképesztő dmg-el. (kb.135k)

    [ Szerkesztve ]

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    Elnézést, ha volt már, az utóbbi napokban nem nagyon olvasgattam a fórumot és csak ezért több ezer hozzászólást nem böngészek át, ha nem gond.

    [Inferno tactic]

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

  • CoyoteStarrk

    csendes tag

    válasz DeckardCain #22895 üzenetére

    "drop nyirbáláson kívül"
    Erre vmi hivatalos linket kérnék, én ilyenről nem hallottam.

    BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

Aktív témák