Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoli85

    csendes tag

    Sziasztok!

    Gépvásárlás előtt állók, és mivel ez idáig csak pozitív véleményeket kaptam a Dell gépekről ismerőseimtől, ezért kezdetben e gyártó termékeit közül válogattam.

    Találtam is egy számomra megfelelő gépet N5010 [link] , melyet legfőképp tervezésre használnék (AutoCAD, ArchiCAD), melyet meg is néztem több üzletben is.

    A nézelődés alkalmával persze az ember szóba ered az eladóval és kikéri a véleményét tanácsát. Ő mégiscsak szakember, jobban vágja a témát.

    Tehát meg is kérdeztem milyen a minősége/ megbízhatósága a mai Dell alapszériának (Inspiron), melyre meglepő válaszokat kaptam: "Ez a Dell már nem az a Dell mint ami 3-4 éve volt." "Több probléma van velük, mint korábban." " "Sokat" hoznak vissza garanciális javításra, ami eddig nem volt jellemző."

    És az általam egy kissé kevésbé preferált lenovo (alap/középkategória, nem ThinkPad) felé irányítottak.

    Van valóságalapja a Dell minőség visszaesésének és ha van az tényleg ekkora nagyságrendű lenne?

    Konkrétan valakinek van tapasztalata az új N5010-es Ispironnal?

    nzool

  • zoli85

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tudnátok nekem abban segíteni, hogy hol találok Windows xp-s drivereket N5010-es géphez.
    A gépet os. nélkül vettem, de van egy jogtiszta xp-m, amit tegnap fel is telepítettem, de sajnos a géphez csak win7, ill. vista kompatibilis drivereket találtam a support.dell.com oldalról. Elérhetők/összegyűjthetők vhol xp-s driverek is?

    Előre is köszönöm.

    Üdv.:

    nzool

Új hozzászólás Aktív témák