Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hozeee

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy ideje olvasgatom a fórumot, mert egy XPS1530-ast néztem ki, viszont sem felszereltségben, sem árban nincs itthon megfelelő. 470 egy picit túlzó, ha úgy nézzük, hogy jobb grafkártyával, több mem-el (viszont csak 1éves garival), kinn jóvval olcsóbb. Azt hiszem pont 270 körül lenne minden trutyival. Szóval ki szerint érdemes kimenni, mik a hátrányok? Tudom a gari máshogy van, fizetni kell fix összeget a javításért, de ennyi különbségből ez kijön párszor odavissza... És hol lehet ilyen laptopot kapni bécs körül? Vagy hogy lehet megrendelni esetleg? (tudom csak AT-ba szállítanak, de mégis)

    Kösz a válaszokat,
    Hozéé.

  • hozeee

    csendes tag

    válasz fwgoze #7297 üzenetére

    dell.at

    XPS M1530

    - Intel® Core™ 2 Duo Prozessor T7250 (2,00 GHz, 2 MB L2-Cache, 800-MHz-FSB)
    - 2048 MB 667 MHz Dual-Channel DDR2 SDRAM [2 x 1024]
    - SATA-Festplatte mit 250 GB (5.400 U/Min.)
    - nVidia® GeForce™ Go 8600M GT mit 256 MB dediziertem Grafikspeicher
    - Festes 8x DVD+/-RW-Laufwerk (Slim) mit automatischem Einzug, einschließlich SW
    - WXGA-CCFL-Display (1280 x 800) mit 15,4 Zoll (220 cd/m2) mit TrueLife™
    - 1 Jahr Hardware-Support, Service am nächsten Arbeitstag

    ez igy 799 EUR ~ (270-es átszámítással) 215.730
    Ha nem 1 év, hanem hát akkor legyen 3, az megdrágítja mondjuk : 219,00 EUR ~ 59.000 HUF

    Tehát szumma kb 274ezer.

    Majdnem ilyet találtam 460ezerért a depo-ban.

  • hozeee

    csendes tag

    Sziasztok!

    Azt hiszem hamarosan egy 1530-as tulaj leszek, ha minden jól megy. Két Kérdés merült fel, amire nem találtam használható választ. Alapból 6 cellás aksival lehet kapni, de 30euróért 9-et is lehet belerakni, ami szerintem nem egy földhöz vágó összeg. Szóval mennyivel bírja tovább (átlagos használat / film / durva igénybevétel) esetén a 9 cellás?

    A másik kérdés, mivel tud többet, az "alap" tft-nél a UltraSharp™ Widescreen WSXGA+ (1680x1050) ? Csak felbontásban? Az Ultrasharp valamilyen képjavító dolog, vagy csak felületi javítás?

    Kösz a válaszokat, ha valami tanácsotok van még, szivesen veszem, egyelőre még összeállítás alatt van a gép:)

Új hozzászólás Aktív témák