Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stereopheis

    tag

    Üdv!

    Ma az egyik barátom egy kéréssel keresett meg, mivel vett egy Dell 500-at, de nem ért hozzá annyira hogy életre is keltse azt.
    Driver lemezt nem kapott hozzá, így kénytelen voltam mindent a netről levadászni, de sajnos egy valami nem jött össze, az Ethernet Controllert sajnos sehogy sem akarta telepíteni, így a vezetékes netet nem sikerült összebarátkoztatni vele. Próbálkoztam az Inspiron 1525 ös drivereivel, úgy hallottam h azok hasonlítanak (vagy meg is egyeznek?) az 500 drivereivel, de sajnos soxor sikertelen telepítési kísérlet lett az eredménye.

    Így hát a kérdésem a következő:
    Akinek meg van az Ethernet Controller drivere a Dell 500-hoz, az kérem segítsem rajtam, és küldjön egy linket plíz! :)

    Sajnos még Dell-szűz vagyok, így nem tudtam mindent megtenni azért hogy összejöjjön, de a teljes drivertelenséghez képest sokra jutottam...

    Előre is köszönöm, Stereopheis

    Dell Vostro 2520 - Asus Transformer TF300T - Samsung Galaxy S4 - "Hív a Metál, hív a Rock, fémzenénél nem kell jobb!"

  • Stereopheis

    tag

    Üdv!

    Adott egy Dell Vostro 2520 típusú lapos.
    i5 2328M 2,2 GHz, 2 GB DDR3 1600 MHz, Intel HD 3000 gpu, 300 GB SATA2 HDD, ODD.

    Több konfigban is láttam, érdekelne hogy milyen bővítési lehetőségek vannak, gondolok elsősorban cpu és vga-ra. Lehet-e az integrált gpu mellé dedikáltat tenni, illetve milyen proci erősebb menne bele?

    Előre is kösz!

    Dell Vostro 2520 - Asus Transformer TF300T - Samsung Galaxy S4 - "Hív a Metál, hív a Rock, fémzenénél nem kell jobb!"

Új hozzászólás Aktív témák