Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oly

    senior tag

    válasz xuldar #2864 üzenetére

    Az elkerülő környékén biztosan van valami gebasz, mert azt a 6 km-t nem hiszem, hogy nagy probléma lenne megcsinálni... Bár a nyíregi vonalat részben mentesítette az M3 is.
    Még az is egy jó kérdés, hogy a tranzit forgalom miatt vannak -e ténylegesen eze a dugók... Ha mondjuk többen lennének hajlandóak letenni az autót (tömegközlekedési eszközre cserélve), akkor szellősebb lenne a forgalom.
    Viszont! Mivel a tömegközlekedés nem éppen a legjobb, így ezt nem igazán teszik az emberek...
    de amíg nincs "igény" a fejlettebb tömegközlekedésre, addig nem is fognak javítani rajta...
    Ez egy ördögi kör.
    Ugyanígy a kerékpár is. Amíg nincs mód kultúráltan bicajozni a sok autótól, addig nem bicajoznak az emberek. Addig nem is lesz mód normális viszonyok közt tekerni, amíg sok az autó... Értjük?
    Lorcsi Te is?

    Véleményem szerint egy nagy szabású szemléletváltást kellene eszközölni az emberek fejében...
    Mondom ezt én, megrögzött autós... aki még WC-re is kocsival megy! :C

    Lorcsi: Lehet, hogy most már nem lakok Debrecenben, de 3 évig ott buszocsáztam és kocsikztam én is. Szerintem tisztában vagyok a helyzettel...
    Pesti közlekedésről meg csak annyit, hogy ott ez nagon is indokolt. Itt nem biztos, hogy gazdaságos lenne minden járatot 5 percenként indítani...

    [ Szerkesztve ]

    SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

Új hozzászólás Aktív témák