Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • normanix

    újonc

    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy belefér-e a topicba, de páciensek reményében itt is szeretném megosztani:
    Tisztelt Érdeklődő!
    A Debreceni Egyetem negyedéves fogorvostan hallgatója vagyok. Keddi és pénteki napokon a DEBRECENI fogászati klinikán hallgatói ellátás keretében ingyenesen vállalok:
    -esztétikus tömések készítését, tömések cseréjét
    -gyökérkezelések végzését
    -fogkő eltávolítást
    -fogak eltávolítását
    csak FOGTECHNIKUSI DÍJ kerül felszámításra:
    - koronák
    - hidak
    - teljes és részleges fogpótlások készítése
    A gyakorlatok a képzésünk részét képezik, minden alkalommal szakorvosi felügyelet mellett . Jelentkezés és időpont egyeztetés privát üzenetben, majd telefonon megbeszéljük a részleteket. A járványhelyzet miatt jelentősen csökkentették a gyakorlataink számát így nekem személyesen kéthetente kedd délutánonként van gyakorlatom, de ha számodra nem jó az időpont, akkor számos hallgatótársamat is tudom ajánlani akik szintén betegeket keresnek.

  • normanix

    újonc

    Tisztelt Érdeklődők!
    A Debreceni Egyetem fogorvostan hallgatójaként leendő pácienseimet keresem. Keddi és pénteki napokon a Debreceni Fogászati Klinikán hallgatói ellátás keretében hallgatótársaimmal ingyenesen vállalunk:
    -esztétikus tömések készítését, cseréjét
    -gyökérkezelések végzését
    -fogkő eltávolítást
    -fogak eltávolítását
    csak FOGTECHNIKUSI DÍJ kerül felszámításra: koronák, hidak, teljes és részleges fogpótlások készítése esetén
    A gyakorlatok a képzésünk részét képezik, minden alkalommal szakorvosi felügyelet mellett . Jelentkezés és időpont egyeztetés itt a hardveraprón privát üzenetben, majd telefonon.

    https://hardverapro.hu/apro/debrecen_hallgatoi_fogaszati_ellatas_3/hsz_1-100.html

  • normanix

    újonc

    Tisztelt Érdeklődők!
    A Debreceni Egyetem fogorvostan hallgatójaként leendő pácienseimet keresem. Keddi és pénteki napokon a Debreceni Fogászati Klinikán hallgatói ellátás keretében hallgatótársaimmal ingyenesen vállalunk:
    -esztétikus tömések készítését, cseréjét
    -gyökérkezelések végzését
    -fogkő eltávolítást
    -fogak eltávolítását
    csak FOGTECHNIKUSI DÍJ kerül felszámításra: koronák, hidak, teljes és részleges fogpótlások készítése esetén
    A gyakorlatok a képzésünk részét képezik, minden alkalommal szakorvosi felügyelet mellett . Jelentkezés és időpont egyeztetés itt a hardveraprón privát üzenetben, majd telefonon.
    https://hardverapro.hu/apro/debrecen_hallgatoi_fogaszati_ellatas_3/hsz_1-100.html

  • normanix

    újonc

    Tisztelt Érdeklődők!
    A Debreceni Egyetem fogorvostan hallgatója vagyok, keddi és pénteki napokra keresem leendő pácienseimet hallgatói ellátás keretében a Debreceni Fogászati Klinikán.
    Ingyenesen vállalom:
    -esztétikus tömések készítését
    -gyökérkezelések végzését
    -fogkő eltávolítást
    -fogak eltávolítását
    csak FOGTECHNIKUSI DÍJ kerül felszámításra: koronák, hidak, teljes és részleges fogpótlások készítése esetén
    A gyakorlatok képzésünk részét képezik, minden alkalommal szakorvosi felügyelet mellett. A hallgatóság teljes mértékben be van oltva és a beavatkozások szigorú járványvédelmi előírásokat betartva zajlanak. Jelentkezés és időpont egyeztetés itt a hardveraprón privát üzenetben, majd telefonon.
    https://hardverapro.hu/apro/debrecen_hallgatoi_fogaszati_ellatas_covid_biztos/hsz_1-100.html

  • normanix

    újonc

    Sziasztok!
    A Debreceni Egyetem fogorvostan hallgatója vagyok, kedd délutánra (május 4) keresem 2 leendő páciensemet hallgatói ellátás keretében a Debreceni Fogászati Klinikán.
    Ingyenesen vállalom:
    -esztétikus/fogszínű tömések készítését
    -fogkő eltávolítást
    -fogak eltávolítását
    A gyakorlatok minden alkalommal szakorvosi felügyelet mellett, szigorú járványvédelmi előírásokat betartva zajlanak. Jelentkezés és időpont egyeztetés itt a hardveraprón privát üzenetben, majd telefonon.

  • normanix

    újonc

    Sziasztok!
    A Debreceni Egyetem fogorvostan hallgatója vagyok, kedd délután 12:30-as időpontra keresem egy leendő páciensemet hallgatói ellátás keretében a Debreceni Fogászati Klinikán.
    Ingyenesen vállalom:
    -esztétikus/fogszínű tömések készítését
    -fogkő eltávolítást
    -fogak eltávolítását
    A gyakorlatok minden alkalommal szakorvosi felügyelet mellett, szigorú járványvédelmi előírásokat betartva zajlanak. Jelentkezés és időpont egyeztetés itt a hardveraprón privát üzenetben, majd telefonon.

  • normanix

    újonc

    Sziasztok!
    Eladásra kínálom az alábbi Oral-B Genius X 20000N elektromos fogkefét melyet az Oral-B-től kaptam egy promóció keretében:

    https://hardverapro.hu/apro/oral_b_genius_x_elektromos_fogkefe_2/hsz_1-100.html

    Minden tartozékával együtt (utazó tok, töltő, 4 pótfej) adom, teljesen új állapotban.

  • normanix

    újonc

    Tisztelt Érdeklődők!
    A Debreceni Egyetem végzős fogorvostan hallgatója vagyok, leendő pácienseket keresek hallgatói ellátás keretében a szeptemberben induló félévre
    Hallgatói ellátás keretében ingyenesen vállalunk:
    -Esztétikus, fogszínű tömések készítését
    -Gyökérkezelések végzését
    -Fogkő eltávolítást
    -Fogak eltávolítását
    -Koronák, Hidak, Teljes és Részleges fogpótlások készítését
    Koronák, Hidak, Teljes és Részleges fogpótlások készítését esetén csupán a fogtechnikusi díj kerül felszámításra.
    A gyakorlatok képzésünk részét képezik, az ellátás szakorvosi felügyelet mellett zajlik. A hallgatóság teljes mértékben be van oltva és a beavatkozások szigorú járványvédelmi előírásokat betartva zajlanak. Jelentkezés és időpont egyeztetés itt a hardveraprón privát üzenetben, majd telefonon.
    Kérem vegyétek figyelembe, hogy a legújabb szabályozások szerint csak azok vehetnek részt az ellátásban, akik rendelkeznek érvényes védettségi igazolvánnyal, vagy 48 belül készített negatív PCR eredménnyel.

  • normanix

    újonc

    Tisztelt Érdeklődők!
    A Debreceni Egyetem végzős fogorvostan hallgatója vagyok, leendő pácienseket keresek hallgatói ellátás keretében a szeptemberben induló félévre
    Hallgatói ellátás keretében ingyenesen vállalunk:
    -Esztétikus, fogszínű tömések készítését
    -Gyökérkezelések végzését
    -Fogkő eltávolítást
    -Fogak eltávolítását
    -Koronák, Hidak, Teljes és Részleges fogpótlások készítését
    Koronák, Hidak, Teljes és Részleges fogpótlások készítését esetén csupán a fogtechnikusi díj kerül felszámításra.
    A gyakorlatok képzésünk részét képezik, az ellátás szakorvosi felügyelet mellett zajlik. A hallgatóság teljes mértékben be van oltva és a beavatkozások szigorú járványvédelmi előírásokat betartva zajlanak. Jelentkezés és időpont egyeztetés itt a hardveraprón privát üzenetben, majd telefonon.
    Kérem vegyétek figyelembe, hogy a legújabb szabályozások szerint csak azok vehetnek részt az ellátásban, akik rendelkeznek érvényes védettségi igazolvánnyal, vagy 48 belül készített negatív PCR eredménnyel.
    Többen is kérdezték így inkább leírom:

  • normanix

    újonc

    Tisztelt Érdeklődők!
    A Debreceni Egyetem végzős fogorvostan hallgatója vagyok, leendő pácienseket keresek hallgatói ellátás keretében a szeptemberben induló félévre
    Hallgatói ellátás keretében ingyenesen vállalunk:
    -Esztétikus, fogszínű tömések készítését
    -Gyökérkezelések végzését
    -Fogkő eltávolítást
    -Fogak eltávolítását
    -Koronák, Hidak, Teljes és Részleges fogpótlások készítését
    Koronák, Hidak, Teljes és Részleges fogpótlások készítését esetén csupán a fogtechnikusi díj kerül felszámításra.
    A gyakorlatok képzésünk részét képezik, az ellátás szakorvosi felügyelet mellett zajlik. A hallgatóság teljes mértékben be van oltva és a beavatkozások szigorú járványvédelmi előírásokat betartva zajlanak. Jelentkezés és időpont egyeztetés itt a hardveraprón privát üzenetben, majd telefonon.
    Kérem vegyétek figyelembe, hogy a legújabb szabályozások szerint csak azok vehetnek részt az ellátásban, akik rendelkeznek érvényes védettségi igazolvánnyal, vagy 48 órán belül készített negatív PCR eredménnyel.
    Többen is kérdezték így inkább leírom:
    Érvényes TAJ kártyával bárki jöhet, nem csak Debreceniek
    Fogbeültetést és fogfehérítést sajnos nem tudunk vállalni
    Elég sokan vagyunk az évfolyamon, így nem kell attól tartani, hogy már beteltünk volna

  • normanix

    újonc

    Tisztelt Érdeklődők!
    A Debreceni Egyetem végzős fogorvostan hallgatója vagyok, leendő pácienseket keresek hallgatói ellátás keretében a szeptemberben induló félévre
    Hallgatói ellátás keretében ingyenesen vállalunk:
    -Esztétikus, fogszínű tömések készítését
    -Gyökérkezelések végzését
    -Fogkő eltávolítást
    -Fogak eltávolítását
    -Koronák, Hidak, Teljes és Részleges fogpótlások készítését
    Koronák, Hidak, Teljes és Részleges fogpótlások készítését esetén csupán a fogtechnikusi díj kerül felszámításra.
    A gyakorlatok képzésünk részét képezik, az ellátás szakorvosi felügyelet mellett zajlik. A hallgatóság teljes mértékben be van oltva és a beavatkozások szigorú járványvédelmi előírásokat betartva zajlanak. Jelentkezés és időpont egyeztetés itt a hardveraprón privát üzenetben, majd telefonon.
    Kérem vegyétek figyelembe, hogy a legújabb szabályozások szerint csak azok vehetnek részt az ellátásban, akik rendelkeznek érvényes védettségi igazolvánnyal, vagy 48 órán belül készített negatív PCR eredménnyel.
    Többen is kérdezték így inkább leírom:
    Érvényes TAJ kártyával bárki jöhet, nem csak Debreceniek
    Fogbeültetést és fogfehérítést sajnos nem tudunk vállalni
    Elég sokan vagyunk az évfolyamon, így nem kell attól tartani, hogy már beteltünk volna

Új hozzászólás Aktív témák