Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz E.Kaufmann #162697 üzenetére

    Én szoktam venni jó dolgokat Tesco-ba ami Lidl Penny párosban nem kapható, Spar meg aranyáron dolgozik még a Tesco-hoz képest is(nem az akciós dolgokra gondolok, mert akcióba van ami megéri ott is)

    Klubkárd igen az jó, most van vagy volt újra 10e-ből 1000Ft-os kupont
    Na meg a nagy leárazásokra is rá lehet menni, szezonális cuccok szezon után, januárba szoktuk bevásárolni a karácsonyi díszeket csomaglogó anyagokat fillérekért
    Meg vannak jó akciók is néha a műszaki cuccoknál is, már ahol van még műszaki cucc
    Akciós újságba is szoktam találni ami nekünk kell

    Aldiba szerintem jobb felvágottak vannak mint a Lidl, Penny-be, vagy lehet hogy én már ráuntam a Lidl, Penny kínálatára :)

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • KROK640

    veterán

    válasz E.Kaufmann #162697 üzenetére

    "Tesco meg ahol járok csak árnyéka önmagának"
    Az biztos. A 2000-es évek elején ott dolgoztam diáékként egy ideig, nagyon komoly áruház volt. De még 2015 körül is. Aztán a Kishegysi utit is összerántották, fele a cuccoknak kivonult, eltűnt horribilis mennyiségű sajátmárkás termékük (pedig én szerettem őket), az árukészlet jelentős része, egy csomó pénztárat bezártak, az 1-2 pénztár ami megy, biztosítja, hogy véletlenül se tudd hamar megjárni a bevásárlást, általában 10 perc bevásárlás 25-40 perc sorbanállás a kasszánál.
    A clubcardomra 1+ éve hibaüzenetet dob a rendszer és olyan mintha nem is lenne, akartam már intézni, de barátnőm nevén van (együtt használjuk, nekem egy kicsi van neki a nagy) és ebből kifolyólag nem tudok intézkedni, mivel ő a tulaj csak ő tud. Úgyhogy már nekem sincs clubcardom.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák