Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Papaj x

    tag

    válasz KROK640 #153683 üzenetére

    Most Redmi 8t-t használok, asszem lumia 730 volt (de lehet 630, nem emlékszem már), de én spec egy dolgot nem tudok felsorolni, ami a 8t-t preferálná.
    Lumiánál nem kellett hostpotokat újra indítani, telefont újraindítani akár net, akár valami nem úgy működik. Minden téren elégedetteb voltam azon készülékkel, kamera, stabilitás, minden minden. Ezek szerint nem voltunk ezzel elegen.
    Nem mellesleg fele akkora mAh kapacitással 2szer annyi üzemidő volt, ugyan azon felhasználásra. Ebbe bele lehet kötni, s nem is teljesértékű infó.
    Nem mellesleg, kb 8 évet volt a családban úgy, hogy nem kellett még egy akksit sem cserélni..
    Ha véletlen visszajönne, ugyan ezen minőségben, nem szoktam "pénzt" adni telefonért, de kérdés nélkül ezért adnék.

    8t-mel hirdetek, vagyis azzal fotózom a termékeket. Amennyit kínlódni kell, -avagy én nem értek hozzá- egy "értelmes" képhez, lumiánál ez nem rémlett, max kapcsolni kellett egy lámpát, avagy lekapcsolni.. De ugye nem kis buta cég kameráját szerelték, s a software is megfelelő volt, ezek szerint..

    Szerk.: 635 volt, közben megtaláltam. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

Új hozzászólás Aktív témák