Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pockhome

    senior tag

    válasz stranger28 #14880 üzenetére

    Jó? :F
    Mi a jó abban hogy: tanulok X évig, azért hogy nem is biztos hogy lesz munkám, aztán ha elvégeztem a sulit, fizethessem visszafele az árát amit tanultam a hitelemet?
    Inkább maradok szakmát tanulni, melózni ezzel is lehet; ha felvesznek valahova állami finanszírozással akkor megyek tanulni, ha nem akkor keresek valami munkát külföldön. Nekem ez a tervem most így :D

    nem tudom még mennyi pontom lesz, de nem vagyok rossz tanuló(tavalyi átlagom év végén 4.2 volt). De azokat meg azért kell felvenni hogy legyen aki kibukjon, és akkor megvan az éves norma, hogy idén is kibukott ennyi meg ennyi gyerek:)
    pl. most az osztályom ilyen 4.0-s átlagú volt nyelvtanból, íratott a tanár egy dogát, aztán mivel mindenkinek nagyon rosszul sikerült, így azt mondta: gyerekek, 2 feladat, 2 jegyet adok rá. (Tehát kaptam kettőegyest)
    aztán egy másik kollégája mondta hogy ez azért kell, hogy ha az érettségi jobban sikerült, akkor tudják mondani hogy mennyit fejlődtek/javítottak a diákok.

    [ Szerkesztve ]

    Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

Új hozzászólás Aktív témák