Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz zolikaDB #145462 üzenetére

    Bányászat miatt
    Felszippantották a készleteket és így felhajtották az árakat

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • KROK640

    veterán

    válasz zolikaDB #145462 üzenetére

    A rohadt etherum bányászok miatt. Ez az első pirami s játék, amit nem csak a szív meg aki beleszál, hanem az is, aki nem száll bele. :(
    Áprilisban úgy adtam el egy RX580-at, hogy 70-ért azonnal vitték, mikor két éve újonnan 35K volt ...
    de a GTX950-emet amit 2015 októberében vettem 58-ért, majdnem elvitték áprilisban 65-ért (csak visszaléptem). Egy 6 éves VGA-t...

    Az a VGA amit tavaly novemberben kinéztem 60-ért, (sajnos nem vettem meg) idén áprilisban 222 ezer ft volt! ugyanaz ...

    Én is egy 6+ éves GTX950-el tolom, ami már a legeslegrégebb ideje szolgáló VGA-m, és egyelőre esélyt sem látok arra, hogy újat vegyek, mert ami ehhez jelentős előrelépés, az most bőven 100+ -os kategória, és egy éve meg max 40-50 volt ...
    Szóval amíg megy és az árak ilyenek, addig marad.

    De még a videókártya integrált CPU-k ára is felment...

    Úgyhogy mostanság előkerültek ilyen remek címek, mint a Worms Armagedon, C&C Generals, Unreal Tournament 99, Blur, Farcry 2-4, Just Cause 3, Flat Out 1-2, Mafia 1-2 (az eredeti), Assassins Creed IV Black Flag. Nyilván ezek egy 10400F és 32GB RAM mellett nevetségesek... de a hiány, az hiány.

    (A Honor V20on nekem sincs játék, pedig lehetne bőven, de nekem irodának kell)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák