Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Sanki #125315 üzenetére

    Magyarisztán :)
    Én rendeltem egy telefont az AQUA-tól.
    Gyári hibás volt a kijelzője. Felhívtam őket, hogy 14 napon belül vagyunk, elállnék a szerződéstől
    Erre elkezdi az ipse, hogy
    "Ha hibás a termék, akkor nincs elállási jog. "
    Na itt egy kicsit felb.sztam magam. Mondom oké, miért is?
    "Ezt törvény szabályozza."
    Oké, akkor adnék egy email címet, legyen szíves elküldeni nekem az adott paragrafust, ránézetnék a jogászunkkal.
    "Hát ő most fejből nem tudja, de akkor is így van"

    A biztonság kedvéért még felhívtam a fogyasztóvédelmi felügyelőséget, ahol a jogtanácsoshoz kapcsoltak, aki miután elmondtam a helyzetet, csak annyit mondott, hogy persze, jótállásnak és 14 napos elállásnak semmi köze egymáshoz és kívánok-e bejelentést tenni, mert megdádáznák őket, ha már ilyen szépen megpróbálják átb.szni jogi háttérre hivatkozva az ügyfelet.

    Visszaküldtem egy fórumtárssal a készüléket egy hivatalos szerződés elállási nyilatkozat kíséretében, most az árának a visszautalására várok, de hogy én többet az Aqua-tól egy tekercs WC-papírt se rendelek, az is biztos.

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • bul07

    nagyúr

    válasz Sanki #125315 üzenetére

    Az ilyet nagyon nem értem főleg egy alkatrészekkel foglalkozó bolt esetén

    Ha ennyire keresik az adott cuccot akkor mi a fenéért nem tart mindig a polcon egy két darabot

    Oké hogy nem divat már a nagy raktárkészlet de azért na

    Lassan majd egy kiló szeget nem lehet majd venni mert nem tartanak készleten

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák