Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz bul07 #122092 üzenetére

    ennek kétszer neki kellett futnom

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • bul07

    nagyúr

    válasz bul07 #122092 üzenetére

    Ja és még valami, hátha jól ön másnak is

    M3 60 Horti pihenőhely
    Mindkét oldalt van éterem, svédasztalos korlátlan fogyasztásos étterem
    Jelenleg majd 3300Ft/fő

    Van vagy 4-5 leves, rántott dolgok(hall, csirkemell), sima sült dolgok, pörköltök, stb, köretek(rizsa, főt burgonya, tarhonya, sült burgonyák stb)
    Nagy választék a savanyúságokból zöldségekből
    Somlói, tejberizs, sütemény vagy 2fajta
    Kólagép, mint a McDonald's-ban, jégkása, meg láttam még mást is

    Én rántott csirkemellet ettem, a köretet elrontottam rizst szedtem de jobb lett volna sült burgonya, egyik ilyen tepsis jelleggel volt sütve másik meg mintha paprikásan, uborka salátát, majd kis somlói, meg egy kis tejberizs :) (ezek persze nem olyan óriási porciókra vannak kirakva)
    Meg vagy másfél liter üdítő
    Én sok folyadékkal szoktam enni

    Öcsém ráment a babgulyásra is, szerinte finom volt az is

    Étel finom volt
    Tisztaság rendben volt
    Személyzet fürge, ahogy valaki felállt már pakoltak is el, asztalt törölték, nem véletlen nincs terítő se könnyebb tisztán tartani(érezni lehetett a fertőtlenítős rongy szagát)

    Fizetni előre is lehet de utólag is
    Mintha olyat hallottam volna hogy 5év alatti gyerekért nem kell fizetni

    Mondjuk
    Mondjuk ez a 3300Ft annak éri meg aki tud sokat enni
    Én hiába vagyok nagydarab egyszerre nem tudok sokat enni, ha levest eszek másodikat már kínlódva felét
    Így egy fő fogás nekem elég az meg általában 2000Ft alatt megúszható

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • mghltm

    addikt

    válasz bul07 #122092 üzenetére

    "Milyen már hogy akár személyautóval húzva utánfutót autópályán csak 80-al lehet menni" - legyel kozlekedesi miniszter es akkor lehetoseged lesz modositani! ja, es ne feledkezz meg a jo oreg fizikarol sem, bar azzal nehezebb dolgod lesz. ( hogy idot sporoljak neked, gyorsan el is arulom, nem tudod modositani a fizika torvenyeit )

    itt egy masik csokkent ertelmi kepessegu meg oktoberbol:

    (#122101) mezis mindenki addig nagyon okos, amig sulyos / halalos balesetet nem szenved / okoz. utana persze megy a jaj bocsanat en nem igy akartam, de akkor mar keso banat...

    [ Szerkesztve ]

    still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

Új hozzászólás Aktív témák