Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Van ugye nekem egy Samsung A5 2016 még garanciás telefon
    Már egy ideje láttam meg éreztem is hogy a kijelzőjét elkezdte kinyomni valami vagy kilazulni

    Húztam halasztottam a dolgot mert a Samsung lépet egy vevő barát dolgot és megszüntette a futáros garanciát, én meg a Postára nem bízom rá, meg amúgy is legközelebbi olyan posta ami intézi ezt 25Km nekem
    Így ma bementem a Fórumba lévő Samsung Experience Store-ba hogy nézzenek rá és mivel sejtettem hogy akkumulátor púposodik az nyomja ki cseréljék
    Szervizes átveszi mondom neki mi a gond, mondja ok, biztos akkumulátor, megnézi a gépbe milyen kell bele, erre benyögi hogy bemegy hátra és megnézi hogy van e
    Na itt kezdet a vérnyomásom feljebb menni. Mi az hogy van e???
    Visszajön nincs, mondom ne már én 70Km jöttem, erre bemegy megnézi hogy van e másnak félretéve
    Visszajön nincs .
    Mondom hát ez jó egy nyavalyás akkumulátort nem tartanak készleten, és szerintem nem is olyan öreg telefon ez még

    Erre benyögi hogy az elmúlt pár évből volt a Samunak vagy 50-60 telefonja nehogy már mindhez tartsanak alkatrészeket, mondom de akkumulátorról van szó nem mondjuk egy kijelzőről
    Á nem értem
    Nincs annyi tőkéjük hogy ennyi akkumulátort raktáron tartsanak, hát az már régen rossz.

    Megrendelni tudta majd jövőhéten hétfőn jön meg, telefont bennhagytam csinálják meg.

    Egy akkumulátor cseréért ami amúgy fizetős móka 12.000Ft, autóznom kell ~260Km
    Jobban jártam volna ha 30e eladom, meg hozzácsapom az üzemanyag meg az aksi 20e Ft-ját és rendeltem volna egy új telefont

    Ennyit a Samsungról

    Soha többet nem veszek Samsnung telefont, és senkinek se ajánlom egyre jobban a vevők szívatására rendelkeznek be

    Ma világban a kis sufni márkák is garancia futárral intézik a garanciáztatást, erre ezek elveszik ezt a szolgáltatást
    Meg ugye a plusz garancia vásárlást is, és ez is intő jel mert, biztos kiszámolták hogy menyire nő meg az esélye a meghibásodásnak a kötelező garancia után és már azon a pár eszközön is veszteséges lenne mert olyan nagy az esély a szervizre

    A tv-re megvettem a +2évet és milyen jól tettem három és fél évesen kellet tápegységet meg kijelzőt cserélni rajta, gazdasági tóttálkár lett volna saját költségen

    Szemembe a Samsung megindult a lejtőn lefele

    Bocs hogy ilyen hosszú lett de nagyon bosszant a dolog

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák