Hirdetés

Aktív témák

  • Daweee

    őstag

    ÁÁÁ megint kiqrt lassú a ph... írtam előbb egy hszt, leok-ztam, 2 perc várakozás... hopp valamit rosszul fogalmaztam... mod gombra katt, 1-2 perc várakozás... javít, ok. 1 perc. MOD idő majdnem lejárt ezidő alatt... Remélem már nem kell sokat várni a RIOS5-re :(
    Naszóval osztálykirándulás:
    Debrecenbe mentünk mint azt már mondtam, 8-kor indultunk, nem néztem időt mikor megérkeztünk... :) Első állomás a MODEM volt (igen, így hívják azt az épületet ahol a Da-Vinci kiállítás volt) A kiállítás jó volt, voltak ott Da Vinci által készített rajzok, a találmányait felépítették, többek között az egyik ''repülőgépét'' is. Aki teheti, menjen el.
    Ezután elmentünk a debreceni kollégiumba, itt is volt kisebb kiállítás, hát ez viszont átlagos volt... ezután 3 óra szabad program következett. Két haverral először elmentünk a mekibe enni, utána leültünk a nagytemplom előtti térre... Később jöttek 3an, velük megkerestül a helyi plázát, szép kis kört mentünk mire meglett :) Majd ott biliárdoztunk egyet, majd a maradék pénzünket elvertük 100ft-os automatákon :D Haverral ''léghokiztunk'' (most hirtelen nem jut eszembe a rendes neve) és úgy nyertem 5:1-re, hogy kb 2szer ha beleértem a korongba :D szerencsétlen sorra lőtte az öngólokat... Aztán hazaindultunk, megálltunk egy benzinkútnál, és a busz nem volt hajlandó továbbmenni... elszállt a fék meg a kuplung ha jól hallottam... mondták hogy úton van egy másik, de mégsem jött egy jó darabig... Végülis 9-10-re haza is értünk...
    Egyébként most meg kezdek megfázni... taknyos vagyok, fáj a torkom, meg minden bajom van. És ez csak egyre rosszabb lesz. Pedig nem kéne megint lebetegedni. Már hiányoztam az idén, nem kéne megint...

Aktív témák