Hirdetés

Aktív témák

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.15. Kedd Part II.

    Szóval ebédre gulyás levest ettem, kicsit csípős volt de pont jó, utána még egy rántott húsos szendvicset letoltam, majd mosogatás és elpakolás következett. Délután neptun böngésztem és 2 tantárgyat sikerült felvennem amik eddig bevoltak telve :D mindegyiknél 1-1 üres hely volt, és en egyből lecsaptam ;] Angol középfokúra felkészítő valamint munkavédelem, ez gondolom vmi töltelék tantárgy de jóaz, kellenek a kreditek. 4fele elindultam bringázni, a lépcsőházba pont összefutottam Apuval aki éppen a melóból jött haza. Tekertem elég sokat, kellemesen elfáradtam. Elhatároztam hogy minden nap fogok mozogni vmit, főként biciklizésre gondolok, márha az idő engedi. Többet olyan sáros dagonyázásba nem akarok részt venni bár nemvolt rossz :DDD . 18órakor kezdődött a woman poker open másik része a sport1en így az mindenképpen be volt tervezve. Voltak benne jó nénik, remélem a barátnőm nem olvassa mert akkor lesz dádá :DDD és jól is játszott némelyik, sajna akinek szurkoltam csak második lett de akkor pech-el hogy a másiknak 2 outja volt és riverre kijött akis szemétnek :((( Az első részt sajnos nem láttam mert színházba voltam a barátnőmmel, de azt kár lett volna kihagyni, pedig most voltam először színházba :DDD Chaplin - Keep smileing ot néztük meg, nagyon tetszett mindkettőnkenk. Poker után msn + zene + ph! . Vacsorára 3 gofrit ettem plusz elötte egy banánt. Este szerintem megnézem a Nagy fogyást ( az kihagyhatatlan :DDD ) aztán ahogy néztem semmi érdekes nem lesz, szerintem fekszek és alszok, néha azt is kell. És kipihenem a vizsgaidőszak "nagy" fáradalmait, mivel ma volt az utolsó vizsgám :C Lehetett volna több is, de legalább megvan az a bűvös 15 kredit :K

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Aktív témák